kadr z klipu do utworu „IRL”

Bambi z drugim singlem w Baila Ella Records

Obserwuj nas na instagramie:

Bambi prezentuje drugi singiel po dołączeniu do Baila Ella Records. Na Millie Way raperka prezentuje się z nieco innej strony.

Stylistyka ze Startera

Wielu słuchaczy z pewnością czekało na tę wiadomość. Bambi wydała kolejny singiel. Po viralowym IRL, stylistycznie uderzającym w hyperpop, przyszedł czas na Millie Walky. Będzie on prawdziwą gratką dla wszystkich, którzy czekali na powrót raperki do stylistyki znanej z uczestnictwa w SBM Starter. Sama zresztą nawinęła, że „zarapuje jak Jay-Z”. Tak dobrze może jej nie poszło, natomiast Millie Walky może być miłym zaskoczeniem dla wszystkich, których nie przekonał singiel IRL. Czy powtórzy sukces debiutanckiego singla, który osiągnął status złotej płyty? Nie wiemy jeszcze, czy single te zwiastują debiutancki singiel Bambi. Pewne jest jednak, że będzie to jeden z bardziej wyczekiwanych debiutów na polskiej scenie.

bambi – Millie Walky

Pierwsza podopieczna Leosi

Bambi, jest pierwszą raperką zakontraktowaną w labelu Baila Ella Records należącym do Young Leosi. Jak na ten moment na kanale wytwórni nie dzieje się za wiele. Ruch powinien jednak zacząć się na dobre już niedługo. Jego właścicielka szykuje się bowiem do wydania nowego albumu, co sugeruje premiera singla CROWD przed kilkoma miesiącami. Był on pierwszym utworem wydanym na swoim kanale po odejściu z ekipy Internaziomale. Kiedy ukaże się nowy krążek Leosi? Tak jak w przypadku Bambi, nie mamy jeszcze informacji na ten temat.

Bambi prezentuje drugi singiel po dołączeniu do Baila Ella Records. Na Millie Way raperka prezentuje się z nieco innej strony. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Stylistyka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →