waluśkraksakryzys

WaluśKraksaKryzys

WaluśKraksaKryzys – zespół założył jeden Waluś, ale w trzech osobach Waluś, Kraksa i Kryzys. ten schemat zarządzania zasobem ludzkim doskonale sprawdza się od tysięcy lat
no i super.

Natomiast na koncerty wypada jeździć większą ekipą, bo ułatwia to wiele trudnych sytuacji i w pierwszej konfiguracji grałem w następującej konstelacji: ja to wiadomo, Mateusz Klimczewski (guitar, syneshaizers), Adrian Nowak (guitar), Michał Latoń (bass), Paweł Caban (drums). był jeszcze taki Przemek na basie przez chwilę, ale potem go nie było już niestety, ale lubię go nadal jakby się ktoś zastanawiał.

druga konfiguracja, to trio inkarnacja, w której zagraliśmy trzy legendarne (w niektórych kręgach) koncerty: ja to wiadomo co, ale w sumie wtedy to nie bardzo wiedziałem co, Patryk Łuszcz (drummachine, syntezizers), Kuba Kopiczak (guitar).

no i do trzech razy sztuka i teraz gram tak: ja to wiadomo co, Łukasz Kastelik (voc, vox, guitars, syntesisers, vsts, coffee), Ryszard Czernecki (guitars, voc, lap steel, syntevaporizers), Batrosz Jędrecki (bass, voc, sythsezators), Kuba Tokarz (drums, voc & more drums).

a o to, żeby było głośno dba prof. Maciej Frycz.

Wydarzenia z tym artystą (0)

Brak wydarzeń dla tego artysty

Piosenki tego artysty (4)

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →