Anita Lipnicka rusza w jubileuszową trasę koncertową

Obserwuj nas na instagramie:

Anita Lipnicka świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji wokalistka wyruszy w jubileuszową trasę – Anita Lipnicka Intymnie. Sprawdźcie, gdzie będzie można posłuchać jej na żywo.

Anita Lipnicka świętuje 25-lecie pracy artystycznej

Anita Lipnicka przez 25 lat swojej kariery zagrała tysiące koncertów, dzięki którym publiczność pokochała ją za naturalność oraz kameralny nastrój jej występów. Tym razem nie będzie inaczej, choć na scenie, poza zespołem na stałe z nią koncertującym, zobaczymy trio smyczkowe.

Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki.

Trasę promuje live session do piosenki Wolne ptaki, która pochodzi z albumu Elf nagranego przez zespół Varius Manx, w którym Anita debiutowała jako wokalistka. W roku 2019 nowa wersja piosenki ukazała się na płycie OdNowa będącej jubileuszowym wydawnictwem artystki.

Anita Lipnicka – Wolne ptaki [live session]

To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej – wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu, by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to, co realne, przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni… Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie

Anita Lipnicka Intymnie – trasa koncertowa 2020

13.02 – Marki, Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
14.02 – Bytów, Centrum Kultury
15.02 – Kobylnica, Centrum Kultury i Promocji
01.03 – Gdańsk, Teatr Szekspirowski
07.03 – Ostrołęka, Multimedialne Centrum Natura
09.03 – Warszawa, Teatr Syrena
21.03 – Iława, Centrum Kultury
04.04 – Toruń, CKK Jordanki
05.04 – Wrocław, Synagoga pod białym bocianem
07.04 – Wejherowo, Filharmonia Kaszubska
18.04 – Wałbrzych, Filharmonia Sudecka
12.05 – Tychy, Teatr Mały
19.05 – Poznań, Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM

Anita Lipnicka Intymnie

Anita Lipnicka świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji wokalistka wyruszy w jubileuszową trasę – Anita Lipnicka Intymnie. Sprawdźcie, gdzie będzie można posłuchać jej na żywo. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →