Andras Szilagyi / MW Media

Ania Wyszkoni i Janusz Walczuk we wspólnym tracku – posłuchaj „Agnieszki ’21”


29 października 2021

Podziel się newsem:

Tegoroczny Młody Wilk Popkillera, Janusz Walczuk oraz weteranka sceny pop, Ania Wyszkoni, połączyli siły na nowym albumie Wyszkoni pod tytułem Nieznośna Lekkość Hitu. Sprawdź szczegóły.

Janusz Walczuk i Ania Wyszkoni w duecie

To nie pierwszy raz, gdy u Ani Wyszkoni widoczne są powiązania ze sceną rapową. Warto tu zaznaczyć, że w tym roku to ona wręczała hip-hopowcom nagrody na gali Popkillera. Jej postać przewinęła się też w tekście na debiutanckim albumie Janusza Walczuka w utworze Łakomy Kąsek ze Smolastym, gdzie zarapowano: „Za dużo lat we łzach, jak Ania Wyszkoni”, nawiązując do długoletniej współpracy Ani z zespołem Łzy. Gdy artystka zdała sobie z tego sprawę, udostępniła na swoim Instagramie relację, w której dała wyraz swojemu zadowoleniu z faktu, że nawiązano do niej w piosence. W ten sposób nawiązała kontakt z Januszem Walczukiem – przez Instagram właśnie.

Przeczytaj także: Janusz Walczuk jako sensei wygrywania życia – recenzja „Kendo”

Janusz Walczuk Ania Wyszkoni wspólna piosenka
Janusz Walczuk, fot. @olakori

Janusz zrobił na mnie ogromne wrażenie. Jest młodym, bardzo inteligentnym chłopakiem, który ma świetny plan na siebie i swoją karierę i realizuje go bardzo konsekwentnie. Przegadaliśmy wtedy kilka godzin i zrodził się pomysł na duet. Ja zaśpiewałam refreny, natomiast Janusz dopisał zwrotki, które są współczesnym spojrzeniem na historię Agnieszki. Czyli mamy Agnieszkę dzisiejszych czasów. Ciekawe, czy młodzież to przyjmie tak jak dwadzieścia lat temu przyjmowano naszą Agnieszkę.

– mówiła Ania w wywiadzie z Pawłem Trześniowskim dla portalu netfan.pl

Piosenka jest remakiem kultowego hitu Agnieszka z 2001. Jak piosenka broni się po latach, w odświeżonym, popowo-rapowym wydaniu? Sprawdźcie sami!

Przeczytaj także: Janusz Walczuk, Szymi Szyms i Hodak wspominają swój „Pierwszy raz”

Tegoroczny Młody Wilk Popkillera, Janusz Walczuk oraz weteranka sceny pop, Ania Wyszkoni, połączyli siły na nowym albumie Wyszkoni pod tytułem Nieznośna Lekkość Hitu. Sprawdź szczegóły. Janusz Walczuk i Ania Wyszkoni w duecie To nie pierwszy raz, gdy u Ani Wyszkoni widoczne są powiązania ze sceną rapową. Warto tu zaznaczyć, że w tym roku to ona […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →