Anderson .Paak oraz jego nowy podwójny i dziwaczny teledysk


10 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Anderson .Paak opublikował nowy podwójny teledysk do utworów “The Season / Carry Me” oraz “The Waters” ze znakomitego krążka Malibu.

Wszystko, czego w tym roku dotknie Anderson .Paak zamienia się złoto. Po doskonałej płycie Malibu i brzmiącej jak pochodzący z niej singiel piosence Maca Millera z jego udziałem (lub raczej piosence Andersona z udziałem Maca), dostaliśmy właśnie podwójny (potrójny?) teledysk do utworów “The Season / Carry Me” oraz “The Waters”.

Za reżyserię tego pomysłowego klipu pełnego animacji i live action odpowiadają .Paak i Chris Le. Zobaczycie w nim Andersona pracującego w ogródku, podejmującego się różnych dziwnych zajęć, przyjmującego chrzest, tańczącego na dnie morza i wynurzającego się z fal. Przekonajcie się sami.

Sprawdź także:
Mac Miller zapowiada album numerem z Andersonem Paakiem

Anderson .Paak opublikował nowy podwójny teledysk do utworów “The Season / Carry Me” oraz “The Waters” ze znakomitego krążka Malibu. Wszystko, czego w tym roku dotknie Anderson .Paak zamienia się złoto. Po doskonałej płycie Malibu i brzmiącej jak pochodzący z niej singiel piosence Maca Millera z jego udziałem (lub raczej piosence Andersona z udziałem Maca), […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →