kadr ze zwiastuna filmu „Rozczarowana”

Amy Adams tym razem jest „Rozczarowana”. Sprawdźcie nowy zwiastun filmu Disneya


02 listopada 2022

Podziel się newsem:

W sieci zadebiutował nowy zwiastun filmu Rozczarowana. Produkcja z Amy Adams ujrzy światło dzienne już niebawem.

Rozczarowana Amy Adams

Rozczarowana to kontynuacja filmu Zaczarowana z 2007 roku. Giselle i Robert są małżeństwem od piętnastu lat. Duże miasto straciło dla bohaterki swój urok i wraz ze stale powiększającą się rodziną przenosi się ona do podmiejskiej społeczności Monroeville. Niestety i to nie pomaga Giselle. Na domiar złego przedmieścia rządzą się swoimi prawami i mają swoją królową, Malvinę Monroe, która sprawia, że Giselle bardziej niż kiedykolwiek wcześniej czuje się nie na swoim miejscu. Rozczarowana tym, że jej „długo i szczęśliwie” ponownie się oddala, pomocy szuka w andaluzyjskiej magii i przypadkowo przekształca całe miasto w krainę rodem z baśni, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość i szczęście swojej rodziny. Teraz Giselle podejmuje walkę z czasem, by odwrócić zaklęcie i odnaleźć odpowiedź na pytanie, czym naprawdę jest „długo i szczęśliwie” dla niej i dla jej bliskich.

Sprawdź także: Tim Burton i Disney kończą współpracę po prawie 30 latach

W roli głównej ponownie zobaczymy Amy Adams. W filmie pojawią się także Patrick Dempsey, Maya Rudolph, Yvette Nicole Brown, Jayma Mays, Gabriella Baldacchino, Idina Menzel i James Marsden. Obraz Adama Shankmana trafi na Disney+ 18 listopada 2022 roku.

Rozczarowana – zobacz zwiastun

Najpierw była Zaczarowana

Rozczarowana jest sequelem filmu Zaczarowana. Animowana księżniczka Giselle spotkała w niej przystojnego księcia Edwarda, w którym zakochała się ze wzajemnością. Ich szczęście nie trwało jednak długo, gdy na ich drodze stanęła królowa Narissa, chcąca rozdzielić kochanków. Giselle trafiła więc do prawdziwego, pozbawionego magii Nowego Jorku, gdzie spotkała cynicznego prawnika. Zaczarowana była ogromnym sukcesem, zarabiając 340 milionów dolarów i zdobywając dwie nominacje do Złotych Globów oraz trzy do Oscarów.

W sieci zadebiutował nowy zwiastun filmu Rozczarowana. Produkcja z Amy Adams ujrzy światło dzienne już niebawem. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Rozczarowana Amy Adams […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →