Amber Run zapowiada nową płytę singlem “Affection”

Obserwuj nas na instagramie:

Brytyjczycy właśnie zapowiedzieli premierę swojego nowego albumu. Krążek ukaże się jeszcze w tym roku, a już teraz możecie posłuchać najnowszego singla Affection.

Amber Run to przedstawiciele brytyjskiego indie rocka, którym drogę do największych scen i festiwali utorował w 2014 roku singiel I Found.

Amber Run – I Found, zobacz teledysk

Amber Run – kariera

Rok później wydali swój debiutancki album 5AM i wyruszyli we wspólną trasę koncertową z zespołem Kodaline, która przyniosła im rozpoznawalność. Mimo dużego sukcesu, zespół borykał się z wieloma kryzysami, co niemal doprowadziło do jego rozpadu.

Jednak Amber Run się nie poddali i swoim drugim albumem For a Moment, I Was Lost udowodnili, że są warci uwagi. Grupa, choć nie należy do światowej czołówki, jeśli chodzi o popularność, jest zapraszana na największe sceny festiwalowe i wciąż zachwyca tłumy słuchaczy swoją wrażliwością muzyczną.

Amber Run - koncerty

Amber Run – nowa płyta Philophobia

Grupa właśnie zapowiedziała premierę swojego trzeciego albumu. Philophobia, bo taki będzie jego tytuł, ukaże się już 27 września. Preorder możecie zamawiać na oficjalnej stronie zespołu.

Zwykliśmy bać się bliskości, ale to się zmieniło. Ten album jest naszym sposobem na bycie bliżej Was.

Amber Run Philophobia – tracklista:

 1. Leader Countdown
 2. Neon Circus
 3. No One Gets Out Alive
 4. What Could Be As Lonely As Love
 5. Carousel
 6. Affection
 7. Medicine
 8. I Dare You
 9. The Darkness Has A Voice
 10. Entertainment
 11. Worship

Amber Run - Philophobia

Amber Run – nowy singiel Affection

Właśnie pojawił się drugi singiel promujący to wydawnictwo.

Affection to jedna z pierwszych piosenek, które stworzyliśmy na ten album. Wydawało nam się odpowiednim, aby pozwolić Wam rzucić okiem na to, co ma nadejść. Nie możemy się doczekać, aby zagrać te piosenki dla Was, w ramach naszej tegorocznej trasy. Słuchajcie i delektujcie się. Zobaczymy się wkrótce.

Pierwszym singlem promującym Philophobie był utwór Carousel, którym Amber Run podzielił się pod koniec zeszłego roku.

Amber Run – Carousel, posłuchaj

Amber Run – trasa koncertowa

Zespół ogłosił również jesienną trasę koncertową promującą najnowszy album. Polska na razie się na niej nie znalazła. Jednak Amber Run możecie już niedługo zobaczyć na festiwalu Colours of Ostrava. Zapraszamy!

Amber Run na Colours of Ostrava

Brytyjczycy właśnie zapowiedzieli premierę swojego nowego albumu. Krążek ukaże się jeszcze w tym roku, a już teraz możecie posłuchać najnowszego singla Affection. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Amber Run […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →