materiały promocyjne

Amber Run w maju w Warszawie. Zagrają materiał z najnowszej płyty


25 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Amber Run wracają do Polski, by promować najnowszy album How To Be Human. Brytyjski zespół indie zagra w warszawskiej Pradze Centrum już 23 maja.

I Found od Amber Run

Świat usłyszał o Amber Run za sprawą ich słynnego singla I Found. To w nim zespół indie z Wielkiej Brytanii pokazał swoją emocjonalność, opartą na delikatnych brzmieniach, czarującym wokalu i przede wszystkim tekstach. Te dotyczyły od samego początku kariery zespołu prostych, życiowych tematów – relacji, codziennego życia i trudności, z którymi fani mogli identyfikować się podczas słuchania wrażliwych Brytyjczyków.

Ich pierwszy album 5AM został wyprodukowany przez Mike’a Crosseya, który współpracował z takimi artystami, jak Arctic Monkeys, The 1975, Foals, Two Door Cinema Club. Od tego czasu Amber Run nawiązali relację z fanami, którzy zakochali się przede wszystkim we wspomnianym najpopularniejszym singlu. Piosenka osiągnęła niemal 330 milionów odtworzeń na Spotify. Choć I Found wyszło w 2015 roku, zostało dobrze przyjęte także przez nowe pokolenie fanów na TikToku, gdzie ponad pół miliona osób stworzyło inspirowane utworem filmy.

Koncert w Warszawie 23 maja!

Zespół gra w składzie: Joe Keogh na wokalu i gitarze, Tomas Sperring na basie i Henry Wyeth na klawiszach. Poza debiutanckim albumem na koncie mają For a Moment, I Was Lost, Philophobię oraz najnowszy How To Be Human. Na płycie z 2023 roku artyści zgłębiają najtrudniejsze tematy, które dotyczą sensu życia oraz trudności, jakie napotykamy na swojej ludzkiej drodze. Ostatni album usłyszymy już 23 maja w warszawskiej Pradze Centrum, gdzie zespół zagra podczas europejskiej trasy. Usłyszcie emocjonalne teksty Amber Run na żywo!

Amber Run zagrają w Warszawie

Amber Run wracają do Polski, by promować najnowszy album How To Be Human. Brytyjski zespół indie zagra w warszawskiej Pradze Centrum już 23 maja. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! I […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →