Organizatorzy Open’era są najlepsi w Europie


13 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Nagrody European Festival Awards są wręczane co roku przez profesjonalistów tworzących międzynarodowe festiwale. Alter Art zdobyło statuetkę najlepszego organizatora w Europie.

Alter Art organizuje Open’era, Orange Warsaw, Kraków Live, ale też wiele koncertów w Polsce. Dzięki tak wielkiemu zaangażowaniu w polską scenę muzyczną, zdobyli nagrodę Promoter Of The Year. Zamiast pucharów, otrzymali specjalnie przygotowaną wejściówkę festiwalową z pleksi.

Po odbiór nagrody do holenderskiego Groningen przybył założyciel Alter Artu – Mikołaj Ziółkowski. Wśród konkurencji w tej kategorii były m.in. Glastonbury, Roskilde i Wacken.

alter art

Kategorii jest mnóstwo i pokazują całe spektrum biznesu festiwalowego – wyróżniane są najlepsze festiwale duże, średnie i małe, nowy festiwal, festiwal pod dachem, nowy artysta, najlepszy headliner, najlepszy line-up i wiele innych. Całą listę znajdziecie tutaj.

Wydaję się, że w tym roku Open’er znów zawita do europejskiej czołówki dzięki line-upowi. W dniach 28.06-01.01 potwierdzone zostały już występy Radiohead, The Weeknd, Mac Millera, Foo Fighters, Prophets of Rage, G-Eazy i Jamesa Blake’a. Za to w Warszawie na początku czerwca usłyszymy Justice i Imagine Dragons.

Nagrody European Festival Awards są wręczane co roku przez profesjonalistów tworzących międzynarodowe festiwale. Alter Art zdobyło statuetkę najlepszego organizatora w Europie. Alter Art organizuje Open’era, Orange Warsaw, Kraków Live, ale też wiele koncertów w Polsce. Dzięki tak wielkiemu zaangażowaniu w polską scenę muzyczną, zdobyli nagrodę Promoter Of The Year. Zamiast pucharów, otrzymali specjalnie przygotowaną wejściówkę […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →