SM Enterteinment, materiały prasowe

Aespa wspina się poziom wyżej z piosenką „Next Level”


18 maja 2021

Podziel się newsem:

K-popowy zespół aespa wraca z piosenką Next Level. 17 maja grupa wypuściła singiel wraz z towarzyszącym mu teledyskiem.

Nowa piosenka girlsbandu SM Entertainment to remake kawałka z filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw z 2019 roku. Zespół nadał mu własnego kolorytu, tworząc hip-hopowy kawałek z energetycznym, basowym riffem. Przerobiony tekst kontynuuje historię z debiutanckiej piosenki grupy Black Mamba. Opowiada on o podróży do świata Kwangya, żeby znaleźć czarną mambę, która przerwała połączenie między aespa, a ich awatarami. W pracę nad piosenką zaangażowany był sam Lee Soo Man – założyciel wytwórni SM Entertainment i legendarny k-popowy producent. Winter zdradziła w czasie konferencji prasowej, że był zaangażowany w pracę nad choreografią, strojami, ekspresją zespołu i występem scenicznym.

aespa – Next Level

Koncept z przyszłości

Aespa zadebiutowało w listopadzie 2020 roku, zdobywając rozgłos dzięki oryginalnemu konceptowi. Zespół składa się z czterech artystek oraz… ich avatarów. Członkinie i ich cyfrowe alter ego wchodzą ze sobą w interakcje przez SYNK – rodzaj platformy. Występują też ramię w ramię w teledyskach i materiałach promocyjnych. O koncepcie pisaliśmy więcej w zeszłym roku. Teledysk do ich debiutanckiego kawałka Black Mamba ma już prawie 150 milionów wyświetleń, a aespa otrzymała nagrody dla najlepszego nowego artysty m.in na Seoul Music Awards i Gaon Chart Music Awards. W lutym grupa wróciła po raz pierwszy z coverem piosenki Forever, która pochodzi z wydanej w 2000 roku składanki Winter Vacation in SMTOWN.com. W tym samym miesiącu, Givenchy ogłosiło zespół swoim ambasadorem.

aespa – Black Mamba

K-popowy zespół aespa wraca z piosenką Next Level. 17 maja grupa wypuściła singiel wraz z towarzyszącym mu teledyskiem. Nowa piosenka girlsbandu SM Entertainment to remake kawałka z filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw z 2019 roku. Zespół nadał mu własnego kolorytu, tworząc hip-hopowy kawałek z energetycznym, basowym riffem. Przerobiony tekst kontynuuje historię z debiutanckiej […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →