kadr z filmu „Znachor”

5 piosenek do oglądania w telewizji „Znachora” z wyłączonym dźwiękiem


28 października 2022

Podziel się newsem:

Po nocy przychodzi dzień. Po burzy wychodzi słońce. Po piciu przychodzi kac. A po Halloween przychodzi Znachor.

1 listopada to Dzień Profesora Wilczura w Telewizji, dlatego podpowiadamy, jaki soundtrack na tę okazję sobie zafundować. Zapraszamy w cmentarną podróż!

The Cure – Fascination Street

Muzyka The Cure powinna lecieć w cmentarnych radiowęzłach. Wszystkim wtedy byłoby lepiej i raźniej. Bo nic nie daje takiego poczucia bezpieczeństwa jak kojący głos Roberta Smitha. Balsam dla każdej gotyckiej duszy, lepszy od wszystkich znachorów świata.

Missing Persons – Surrender Your Heart

Wszystkie piosenki są o miłości, ale ta jest wyjątkowa. Amerykański, rzewny pop rock z lat 80. idealnie komponuje się ze scenami miłosnymi w Znachorze. Czyli tymi odgrywanymi przez Pawła Lubicza i Annę Dymną.

C.C. Catch – I Can Lose My Heart Tonight

Jeśli zdarzyło wam się tęsknić za czymś, czego nie przeżyliście, to ta piosenka znajdzie kluczyk do waszego serca. Czy istnieje coś bardziej romantycznego od smutku na dyskotece? 

Czytaj też: Halloween 2022 – playlista na domówkę

Nagrobki – Martwi

Pora na dynamiczny zwrot akcji, aby utrzymać uwagę. To szczery utwór, solidaryzujący się z uczestnikami Balu Wszystkich Świętych. [*] Warszawa.

Prince – It’s Gonna Be Lonely

Czas na finał. Grande finale. Happy ending z prawdziwym księciem z bajki, gdzie pada purple rain. Z tym happy to żart, bo każdy człowiek jest jak samotna wyspa. Bon Jovi tak podobno powiedział.

Po nocy przychodzi dzień. Po burzy wychodzi słońce. Po piciu przychodzi kac. A po Halloween przychodzi Znachor. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił 1 listopada […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →