fot. Pixabay.com

Halloween 2022 – 50 upiornych kawałków, których nie może zabraknąć na waszej domówce


26 października 2022

Podziel się newsem:

Szykujecie halloweenową imprezę i nie wiecie, jaką muzykę puścić gościom? Przychodzimy z pomocą! Przygotowaliśmy playlistę z kawałkami na święto duchów.   

Playlista na domówkę

Jeśli 31 października planujecie imprezować, zapewne traficie do jednego z klubów organizujących halloween albo na domówkę, na którą obowiązkowo będziecie musieli przyjść w odpowiednim stroju. Może być też tak, że sami organizujecie imprezę i zaczynacie się już trochę denerwować, bo zamiast przygotować dla gości odpowiednią playlistę z „upiorną” muzyką, woleliście oglądać Netflixa. Wybaczamy wam. Mało tego, przychodzimy z pomocą!

Halloween – 50 upiornych kawałków, których nie może zabraknąć na Waszej domówce
fot. Pixabay.com

Autorska playlista

Poniżej znajdziecie naszą własną, autorską playlistę na święto duchów i strachów, na którą trafiło aż 50 kawałków, czyli ponad 3 godziny muzyki. Wybrane przez nas utwory pochodzą z przeróżnych gatunkowych rejonów – od klasycznego rocka, po techno, pop, post punk, metal czy new romantic. Piosenki te łączy jednak jedno – wszystkie opowiadają o wampirach, wilkołakach, zombie, seryjnych mordercach, kanibalach i innych uroczych postaciach. Wystarczy tylko włączyć play i halloweenowa imprezka rozkręci się sama!

Szykujecie halloweenową imprezę i nie wiecie, jaką muzykę puścić gościom? Przychodzimy z pomocą! Przygotowaliśmy playlistę z kawałkami na święto duchów.    Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →