fot. instagram.com/diddy

Halloween 2022: Tym celebrytom można pozazdrościć strojów


31 października 2022

Podziel się newsem:

Tegoroczne Halloween rozciągnęło się na kilka dni, a wiele imprez odbyło się w poprzedzający święto weekend. Najlepszymi strojami jak zawsze mogli pochwalić się celebryci, którzy od lat prześcigają się w najbardziej dopracowanych kreacjach. Kto zaskoczył nas najbardziej?

Halloween 2022 – Strach to zdrowie

Odbywające się co roku Halloween to dzień, który wyzwala w ludziach nieskończone pokłady kreatywności. Organizowane przy jego okazji imprezy wymagają bowiem od uczestników pomysłowych, realistycznych i zapadających w pamięć przebrań. Najlepiej, jeśli dodatkowo stroje osadzone są w świecie szeroko rozumianej popkultury i odnoszą się do artystów lub wydarzeń, które wyjątkowo mocno odznaczyły się w mijającym roku. Wymyślenie, a potem przygotowanie halloweenowego przebrania nie jest więc łatwym zadaniem. Chyba że jest się celebrytą lub celebrytką – oni zdecydowanie mają łatwiej. Dlaczego? Głównie ze względu na możliwości finansowe i, co za tym idzie, łatwy dostęp do światowej sławy specjalistów od charakteryzacji.

Halloween 2022 – Najlepsze stroje, najlepsze charakteryzacje

W ostatnich latach można odnieść wrażenie, że Halloween stało się ulubionym świętem w Hollywood. Jeśli śledzicie to, co np. wyrabia Heidi Klum, co roku ukrywając się pod tonami makijażu i wspierając się ekipami pracującymi na planach topowych filmów, wiecie, o czym mówimy. Stroje celebrytów są prawie zawsze imponujące, więc nie jest łatwo wybrać tych najlepszych. Komu jednak w tym roku udało się uzyskać miano najlepiej przebranej osoby? Jakie postacie z popkultury dominowały na hollywoodzkich parkietach?

Halloween 2022 – Klasyka rządzi

Nasze typowania, które przedstawiliśmy tutaj, pozwoliły nam trafić tylko w nieliczne z pojawiających się kostiumów. Jak się bowiem okazało, znani ludzie nie celują w tegoroczne hity, ale raczej w klasyki. Poniżej znajdziecie więc 7 najlepszych celebryckich looków. Może znajdziecie w nich inspiracje na przyszłoroczną imprezę!

Przeczytaj także: Halloween 2022 – 50 upiornych kawałków, których nie może zabraknąć na waszej domówce

Kto najlepiej przebrał się w tym roku na Halloween? Oto lista:

Lizzo jako Marge Simpson

Olivia Rodrigo jako Betty Boop

Rebel Wilson i jej znajomi jako lalki Barbie

Kim Kardashian jako Mystique

Janelle Monáe jako Diva Plavalaguna z Piątego elementu

Diddy jako Joker (wersja Heatha Ledgera)

Kylie Jenner jako żona Frankensteina

Tegoroczne Halloween rozciągnęło się na kilka dni, a wiele imprez odbyło się w poprzedzający święto weekend. Najlepszymi strojami jak zawsze mogli pochwalić się celebryci, którzy od lat prześcigają się w najbardziej dopracowanych kreacjach. Kto zaskoczył nas najbardziej? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →