Sean Nicholas Savage zagra w listopadzie w warszawskich Chmurach


08 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kanadyjski artysta Sean Nicholas Savage zagra 4 listopada w Warszawie. Na pewno usłyszymy utwory z jego ostatniego albumu Shine.

Pop-prorok w Warszawie

Jest wokalistą, muzykiem i dramaturgiem, który znany jest ze swoich poetyckich tekstów i zróżnicowanego stylu muzycznego. Nazywany jest często pop-prorokiem, miejską legendą i szamanem melodramatu, a jego twórczość inspiruje wielu artystów. Na scenie istnieje już od kilkunastu lat, a w 2009 roku podpisał kontrakt z wytwórnią Arbutus. Często udziela się także w utworach innych artystów – highlightem było produkowanie i śpiewanie na albumie Solange. 

Współpraca z Makiem DeMarco

Jaka jest muzyka Seana Nicholasa Savage’a? Łączy ona dramat i nostalgię przy pomocy surowych aranży i słodko-gorzkich tekstów, z których na koniec dnia wypływa niepoprawny optymizm. Warto wspomnieć, że ostatnią płytę artysty, Shine z 2022 roku, wyprodukował sam Mac DeMarco – słychać dzięki temu, jak style obu artystów łączą się w idealną całość. Oprócz pisania i nagrywania piosenek Savage tworzy musicale, pisze dla innych, występuje w reklamach, a ostatnio kilka jego utworów można było usłyszeć w serialu W potrzebie od HBO.

Kup bilet na koncert Seana Nicholasa Savage’a

Sean Nicholas Savage wystąpi 4 listopada 2023 r. w warszawskim klubie Chmury. Wejście od 19:00, a start koncertu przewidziano na 20:00. Bilety na koncert można kupić na stronie Biletomat.pl. Pamiętajcie, że można tam również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Sean Nicholas Savage koncert

Kanadyjski artysta Sean Nicholas Savage zagra 4 listopada w Warszawie. Na pewno usłyszymy utwory z jego ostatniego albumu Shine. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Pop-prorok w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →