5 najlepszych k-popowych numerów z tego roku


28 lipca 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Zaglądamy do Korei Południowej, by sprawdzić, co obecnie dzieje się tam w temacie przebojowego popu. 5 najfajniejszych k-popowych numerów z tego roku właśnie przed Wami!

Ciężko zignorować jedno z najlepiej rozwijających się państw świata. Nie tylko dlatego, że to jedna z dwudziestu najprężniejszych gospodarek świata, która na dodatek ciągle rośnie w siłę. Korea Południowa produkuje też kulturowe dobra, które imponują nie tylko produkcyjną świeżością, ale i noszą znamiona prawdziwych, międzynarodowych hitów. Sami sprawdźcie.

 

Ayna: Cherry Coke

Ayna to new girl in town, ale swoją obecność w k-popowym świecie zaczyna od mocnego uderzenia. Pewność siebie w połączeniu z lśniącymi klawiszami, funkową wibracją i bezwstydnie nośnym, słodkim jak tytułowa wiśniowa cola refrenem, to nie tylko pyszny, ale i bajecznie skuteczny przepis. Już wiecie, co przyniesie Wam orzeźwienie tego lata.

Dal Shabet: Someone Like U

Girlsband Dal Shabet brawurowo żeni tu cudownie świeży k-pop z retro pachnącym latami osiemdziesiątymi. A to tylko przedsmak, bo dziewczyny potrafią nie tylko seksownie rapować czy nucić w tle, ale ich największą bronią jest wyśpiewany pełną piersią, wybuchowy refren, który dosłownie porywa z miejsca.

Stellar: Sting

Przybrany w błyskotliwą produkcję, precyzyjnie odmierzony song nie tylko rozbuja niejedną imprezę, ale jeszcze ogrzeje Wasze serca swoim cieplutkim, pluszowym czarem. A w klipie dziewczęta ze Stellar bawią się w pełen swobody, kuszący pokaz mody. Takie połączenie naprawdę da się lubić.

Cosmic Girls: MoMoMo

Kosmiczne Dziewczyny zapraszają na swój wypełniony lizakami, balonikami i słonecznikami kolorowy pokład latającego statku. Wielowątkowy, obezwładniający przebojowością dźwiękowy zapis z kolejnej misji pod kryptonimem “MoMoMo” sprawi, że odlecicie w popowe przestworza.

Hyomin: Road Trip

Z jednej strony mamy tu delikatne jak płatek róży, trochę nieśmiałe, wytworne r&b, z drugiej natomiast pełny żarliwości i pasji, prawdziwie kobiecy, magnetyzujący pop. W wyniku wzajemnego przenikania się obu tych sytuacji rodzi się utwór, którym można się delektować godzinami.

Sprawdź także:
Królowa Sia. Droga do sukcesu w 10 piosenkach

 

Zaglądamy do Korei Południowej, by sprawdzić, co obecnie dzieje się tam w temacie przebojowego popu. 5 najfajniejszych k-popowych numerów z tego roku właśnie przed Wami! Ciężko zignorować jedno z najlepiej rozwijających się państw świata. Nie tylko dlatego, że to jedna z dwudziestu najprężniejszych gospodarek świata, która na dodatek ciągle rośnie w siłę. Korea Południowa produkuje […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →