3 Doors Down świętują 20-lecie debiutu. W czerwcu zagrają w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

3 Doors Down ruszają w jubileuszową trasę koncertową, z okazji 20-lecia wydania debiutanckiego albumu - The Better Life. W czerwcu zagrają w Warszawie i będzie to ich pierwszy od 7 lat koncert w naszym kraju.

Zespół 3 Doors Down powstał w 1996 roku i obecnie ma na swoim koncie 6 albumów, 16 milionów sprzedanych płyt, 3 nominacje do Grammy, 2 nagrody American Music Awards oraz 5 statuetek BMI Pop Awards.

Ich największe hity to m.in.: Kryptonite, When I’m Gone i Here Without You.

3 Doors Down – Here Without You

3 Doors Down świętują 20-lecie wydania debiutanckiego albumu The Better Life.

W tym roku, a dokładnie 8 lutego przypada 20. rocznica wydania ich debiutanckiego albumu, zatytułowanego The Better Life. Krążek sześciokrotnie pokrył się platyną, a pochodzący z niego singiel Kryptonite przez wiele tygodni nie opuszczał czołówki najlepszych utworów notowania Billboard.

3 Doors Down – Kryptonite

3 Doors Down w Polsce – data, bilety

Amerykański zespół w ramach jubileuszowej trasy zawita także do Polski. 3 Doors Down wystąpią 23 czerwca w warszawskiej Progresji. Będzie to ich pierwszy od 7 lat koncert w Polsce.

Przedsprzedaż biletów dla osób znających hasło rozpocznie się w środę, 5 lutego, natomiast regularna sprzedaż rusza w piątek, 7 lutego. Wejściówki, zarówno w przedsprzedaży, jak i w regularnej sprzedaży znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

3 Doors Down ruszają w jubileuszową trasę koncertową, z okazji 20-lecia wydania debiutanckiego albumu – The Better Life. W czerwcu zagrają w Warszawie i będzie to ich pierwszy od 7 lat koncert w naszym kraju. Zespół 3 Doors Down powstał w 1996 roku i obecnie ma na swoim koncie 6 albumów, 16 milionów sprzedanych płyt, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

3 Doors Down - Warszawa, Progresja | 23.06.2020

Biletomat.pl
od 169 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.