kadr z teledysku "Poland (remix)"

2115 zremiksowało „Poland” – viralowy utwór Lil Yachty’ego


21 października 2022

Podziel się newsem:

Bedoes i White 2115 zremixowali Poland Lil Yachty’ego. Utwór powstał bez udziału amerykańskiego rapera.

Chłopaki z 2115 dostarczyli wock do Polski

Wczoraj wieczorem na kanale 2115 GANG ukazał się nowy utwór. Bedoes wraz z White’em postanowili zremiksować ostatni viral Lil Yachty’egoPoland. Realizacją wokali, mixem i masterem zajął się Kornel Barwiński, a teledysk do remiksu, w którym członkowie ekipy pozakładali zbroje, nakręcił Jan Dybus. Mimo że w utworze słyszymy Amerykanina, nie jest to oficjalny remix singla.

2115 – Poland Remix

Zobacz: Mateusz Morawiecki zaprosił do Polski Lil Yachty’ego, autora hitu Poland

Remix od Bedoesa i White’a nie przypadł wszystkim do gustu. Zarówno do pozytywnych, jak i negatywnych komentarzy, Borys odniósł się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie opublikował stories, w którym podkreślił, że nagranie powyższego remiksu miało charakter wyłącznie zajawkowy:

Wynajęliśmy łódkę, ubraliśmy się w zbroję, wyje*ałem się w metrze i to nagraliśmy, bo muzyka to dla nas ciągle zabawa, tak jak wtedy, gdy zaczynaliśmy

– informuje raper.

2115 zakładają Rodzinny Biznes

9 grudnia na rynku ukaże się pierwsze wydawnictwo spod szyldu 2115 label. Członkowie Drużyny, czyli Bedoes, White, Kuqe, Flexxy i Blacha, pierwotnie mieli wydać album latem. Na ten moment płytę promują takie utwory, jak Bruce, Bedoesiara, Więcej Dymu, Ketchup, Na krańcu świata oraz Turysta. W sklepie wytwórni cały czas dostępny jest preorder krążka.

Tak naprawdę, tę płytę zaczęliśmy pisać już w 2015 roku kiedy się poznaliśmy – przez nasze wszystkie wspólne upadki, wzloty, porażki i sukcesy, aż do teraz. Miał to być najgorętszy mixtape tego lata, ale jest to znaczenie więcej – kamień milowy w historii 2115, pierwszy projekt wydany w pełni przez 2115 label – spełnienie dziecięcych marzeń każdego z nas

– informują autorzy.
rodzinny biznes 2115
okładka albumu Rodzinny Biznes

White 2115 wkrótce zawita na Lublin Rap Festiwal 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Tydzień po wydaniu Rodzinnego Biznesu, 17 grudnia, White 2115 będzie jedną z gwiazd występujących podczas Lublin Rap Festiwal 2022. Oprócz współautora Poland Remix na scenie pojawią się również Gibbs, Otsochodzi oraz nieogłoszony jeszcze artysta.

Obecnie w sprzedaży znajduje się już trzecia pula biletów, więc nie zwlekajcie z zakupem! Wejściówki na Lublin Rap Festiwal 2022 znajdziecie na Biletomat.pl.

Bedoes i White 2115 zremixowali Poland Lil Yachty’ego. Utwór powstał bez udziału amerykańskiego rapera. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Chłopaki z 2115 dostarczyli wock […]

White 2115 na Lublin Rap Festiwal 2022

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →