kadr z teledysku „Yae Energy"

Wiz Khalifa jest zachwycony. Lil Yachty opublikował singiel „POLAND”


05 października 2022

Podziel się newsem:

Lil Yachty opublikował utwór zatytułowany POLAND. Jednocześnie raper wystosował jasny komunikat do słuchaczy.

Amerykański raper zabrał syrop do Polski

W okolicach północy autor Yae Energy opublikował nowy utwór. POLAND, czyli półtoraminutowy singiel, zadebiutował wyłącznie na SoundCloudzie. Okładką singla jest przybliżona mapa Europy z wyróżnieniem naszego kraju. Za produkcję utworu odpowiada F1LTHY.

Zobacz: Połączenie, którego nikt się nie spodziewał – Tame Impala i Lil Yachty – Breathe Deeper

Wraz z publikacją utworu Yachty skierował ku słuchaczom dwie informacje. Pierwsza brzmi „przestańcie leakować moje rzeczy”, zaś druga to „album w 2023”. Od momentu publikacji utwór wysłuchano ponad dwieście siedemdziesiąt tysięcy razy.

Lil Yachty – POLAND

Wśród licznych reakcji na ostatni utwór 25-latka z Mableton pojawiła się również krótka wiadomość od Wiza Khalify. Autor Rolling Papers pochwalił rapera na Twitterze nie tylko za singiel, ale także za styl jego ubioru.

Przeczytaj także: Wiz Khalifa – powstał film dokumentalny o raperze z Pittsburga

Yachty jest na mojej liście najlepiej ubierających się raperów. Ten numer Poland jest potężny

– przekazał Khalifa.

Mija półtora roku od premiery ostatniego krążka

Obecnie dyskografię Yachty’ego zamyka Michigan Boy Boat. Mixtape ukazał się na rynku w kwietniu zeszłego roku przez Capitol Records, Quality Control i Motown Records. Na krążku znalazło się czternaście piosenek trwających łącznie czterdzieści minut. Oprócz gospodarza na projekcie usłyszymy także m.in. Swae Lee, Babyface’a Raya, Sada Baby czy Krispy Life Kidda.

Lil Yachty – Michigan Boy Boat – odsłuch albumu

Lil Yachty opublikował utwór zatytułowany POLAND. Jednocześnie raper wystosował jasny komunikat do słuchaczy. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Amerykański raper zabrał syrop do Polski […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →