Zobacz wspólny klip Nosowskiej i Miuosha!


28 stycznia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Artyści prezentują  teledysk do nowego utworu!

W piątek w serwisach streamingowych pojawił się nowy singiel od Nosowskiej i Miuosha„Joystick” .

Artystka o singlu mówi:

Świat zewnętrzny każdego dnia dwoi się i troi, żeby złapać za końcówkę motka energii, by ciągnąć i ciągnąć, aż do poczucia całkowitej jej utraty. Często, zbyt często, daję się na to nabrać… Kawałek, który dziś oddajemy w wasze ręce, opowiada o tym, że bezpieczne miejsce mamy w sobie, że warto bywać w sobie jak najczęściej

Od dziś możemy oglądać klip do utworu:

Klip utrzymany jest w klimacie starych gier. Jeden z twórców teledysku-Tomasz Kuczma zdradza, że:

W teledysku poukrywaliśmy dziesiątki geekowskich smaczków, tajnych wiadomości oraz nawiązań do krajobrazów Warszawy i Katowic. Warto więc zobaczyć go kilka razy!

 

Oprócz tego, Nosowska wypuściła także rozszerzoną wersję albumu „Basta„. Znajdziemy na niej „Joystick” oraz utwory z ostatniej płyty opatrzone komentarzem artystki.

Nowego utworu będzie można posłuchać na 8 koncertach w ramach trasy koncerowej Nosowskiej.

Artyści prezentują  teledysk do nowego utworu! W piątek w serwisach streamingowych pojawił się nowy singiel od Nosowskiej i Miuosha –„Joystick” . Artystka o singlu mówi: Świat zewnętrzny każdego dnia dwoi się i troi, żeby złapać za końcówkę motka energii, by ciągnąć i ciągnąć, aż do poczucia całkowitej jej utraty. Często, zbyt często, daję się na […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nosowska koncerty

Eventim.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.