Zobacz aftermovie z Polish Hip-Hop TV Festival Płock 2017 i szykuj się na kolejną edycję!


27 października 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Las rąk, morze uśmiechniętych twarzy i piękna, płocka plaża. Do sieci trafiło właśnie aftermovie z 5. edycji Polish Hip-Hop TV Festival 2017 w Płocku. Tegoroczna impreza nad Wisłą była prawdziwym sztosem!

Tym, którzy byli, zakręci się łezka w oku. Ci, którzy przegapili – zobaczą, jak się bawi na największej hip-hopowej imprezie w Polsce. Organizatorzy PHHTVF 2017 opublikowali w serwisie YT aftermovie z ostatniej edycji festiwalu.

Przy okazji wspominków sierpniowych bansów nad Wisłą organizatorzy ogłosili też datę kolejnej imprezy – 6. edycja Polish Hip-Hop TV Festival potrwa od 2 do 4 sierpnia 2018 roku. Zabawa przy najlepszym, polskim hip-hopie odbędzie się oczywiście na nadwiślańskiej plaży w Płocku.

Podczas tegorocznej edycji na PHHTVF wystąpiły takie gwiazdy, jak O.S.T.R, Grubson, TEDE i Spinache. Kto pojawi się w przyszłym roku? Z niecierpliwością czekamy na line up’owe niespodzianki!

Las rąk, morze uśmiechniętych twarzy i piękna, płocka plaża. Do sieci trafiło właśnie aftermovie z 5. edycji Polish Hip-Hop TV Festival 2017 w Płocku. Tegoroczna impreza nad Wisłą była prawdziwym sztosem! Tym, którzy byli, zakręci się łezka w oku. Ci, którzy przegapili – zobaczą, jak się bawi na największej hip-hopowej imprezie w Polsce. Organizatorzy PHHTVF 2017 opublikowali […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →