Ruszyła sprzedaż biletów na Polish Hip-Hop TV Festival!


23 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Wystartowała sprzedaż na tegoroczną edycję Polish Hip-Hop TV Festival – najważniejszego polskiego wydarzenia hip-hopowego!

W ubiegłbym roku płocki festiwal przyciągnął czołówkę polskiej sceny hip-hopowej – na plaży nad Wisłą zagrali między innymi Pezet, VNM, O.S.T.R., Quebonafide, Ten Typ Mes i Tede. To teraz najważniejsza hip-hopowa impreza w kraju.

Poznaliśmy już pierwszych wykonawców, którzy wystąpią w Płocku na piątej edycji Polish Hip-Hop TV Festival, która odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2017. Dotychczas ogłoszeni artyści związani są z kolektywem SB Maffija – to Solar / Białas, Żabson, Bedoes, Wac Toja, Beteo, Wiatr, Zui, ADM i DJ Johny. To oczywiście dopiero początek ogłoszeń – kolejną część line-upu poznamy już wkrótce.

Bilety na Polish Hip-Hop TV Festival

Dzisiaj ruszyła sprzedaż karnetów na festiwal. I pula biletów dostępna jest do 23 marca – cena karnetu na dwa dni festiwalu wynosi 70 zł. Łącznie do sprzedaży bilety trafią w sześciu pulach w cenach: 70 zł (do 23.03), 75 zł (do 24.04), 80 zł (do 25.05), 85 zł (do 26.06), 90 zł (do 3.08) i 95 zł (od 4.08). Karnety możecie już zamawiać na Biletomat.pl.

W tym roku organizatorzy spodziewają się ponad dziesięciotysięcznej publiczności. Wszyscy posiadacze karnetów na wydarzenie będą mogli skorzystać z bezpłatnego pola namiotowego (do wyczerpania miejsc na polu). Na terenie festiwalu zostanie także udostępnione darmowe WiFi.

Przypomnijcie sobie, jak było na ubiegłorocznej edycji Polish Hip-Hop TV Festival, zaglądając do naszej relacji lub oglądając aftermovie.

POLISH HIP-HOP TV FESTIVAL PŁOCK 2017

Płock, 3 – 5 sierpnia 2017, plaża nad Wisłą
3 sierpnia / dzień bezpłatny, eliminacje „VI Płockiej Bitwy Freestylowej”
4 – 5 sierpnia / koncerty główne / plaża nad Wisłą / Karnet

Więcej informacji na:

www.plhhfestival.pl
https://www.facebook.com/PolishHipHopFestival
https://www.instagram.com/polishhiphopfestival

Wystartowała sprzedaż na tegoroczną edycję Polish Hip-Hop TV Festival – najważniejszego polskiego wydarzenia hip-hopowego! W ubiegłbym roku płocki festiwal przyciągnął czołówkę polskiej sceny hip-hopowej – na plaży nad Wisłą zagrali między innymi Pezet, VNM, O.S.T.R., Quebonafide, Ten Typ Mes i Tede. To teraz najważniejsza hip-hopowa impreza w kraju. Zobacz także Nowe seriale, na które warto […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →