Zaplanuj swój Polish Hip-Hop TV Festival 2017! Znamy pełną listę artystów z podziałem na sceny!

Ania Hofman
25 lipca 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wiemy już, kto i kiedy pojawi się na 3 scenach tegorocznej hip-hopowej imprezy w Płocku!

Już za niecałe dwa tygodnie w Płocku wybrzmi polski hip-hop. Przez 3 dni na 3 scenach wystąpi ponad 50 raperów i DJ’ów. Kto kiedy zagra na plaży nad Wisłą?

Znamy już pełną rozpiskę tegorocznej edycji Polish Hip-Hop TV Festival! Obczajcie dokładny line up i zaplanujcie swój PHHTVF 2017 z Rytmy.pl! :D

POLISH HIP-HOP TV FESTIVAL 2017 LINE UP

CZWARTEK 3.08.2017 / PLAC PIKNIKOWY „PSZCZÓLKA MAJA” PŁOCK, UL. PAROWA 10

VI PŁOCKA BITWA FREESTYLOWA

Wstęp Wolny / ilość miejsc ograniczona

Start: godz. 17:00 (od godz. 16:00 zapisy do VI Płockiej Bitwy Freestylowej)

Koncerty: SZOPEEN, VBS, DEYS, SITEK, BONSOUL

Jury i Prowadzenie: FLINT, CNE, FILIP RUDANACJA, PROCEENTE, BONEZ, EMATEI

DJ BENY & DJ PASZA

W programie:

  • DJ SET
  • PREELIMINACJE DO VI PŁOCKIEJ BITWY FREESTYLOWEJ
  • 1/8 FINAŁU / ĆWIERĆFINAŁ ( w zależności od ilości wyłonionych zawodników)
  • KONCERTY
  • BEFORE PARTY POLISH HIP-HOP TV FESTIVAL PŁOCK 2017

PIĄTEK 04.08.2016 / PLAŻA NAD WISŁĄ

Main Stage:

16:00 – 16:25 – VERRES

16: 30 – 16:55 – PLACO x KENNY

17:00 – 17:35 – HADES

17:40 – 18:15 – BISZ B.O.K

19:00 – 19:35 – W.E.N.A.

19:40 – 20:15 – SARIUS

20:20 – 20:55 – GEDZ

21:00 – 21:40 – PALUCH

21:45 – 22:55 – SB MAFFIJA

23:00 – 23:40 – KĘKĘ

23:45 – 00:25 – DWA SŁAWY

00:30 – 01:10 – JWP / BC

01:15 – 02:00 – TE-TRIS

02:05 – 02:55 – KUBAN

Red Bull Tour Bus:

18:30 – 18:55 – PÓŁFINAŁ VI PŁOCKIEJ BITWY FREESTYLOWEJ

23:00 –  JAN- RAPOWANIE

23:45 – LEH

00:30 – WAC TOJA

01:15 – PLANBE

02:00 – WŁODI

Good Vibes Stage:

21:45 – HOLAK

22:30 – ADI NOWAK

23:45 – FLOJD/WIRO

00:30 – RENO

01:15 – PIKERS & YOUNG IGI

02:00 – ŻABSON

SOBOTA 05.08.2017 / PLAŻA NAD WISŁĄ

Main Stage:

16:00 – 16:25 – DASIEK x GALLA x NADO x SAJMON

16:30 – 16:55  – wszedzieZUBER x A. CICHY (+BrakPerspektyw)

17:00 – 17:35 – BORIXON

17:40 – 18:15 – KARTKY & EMES MILLIGAN

19:00 – 19:35 – KUBA KNAP

19:40 – 20:15 – DONGURALESKO

20:20 – 21:00 – TEN TYP MES

21:05 – 21:45 – VNM

21:50 – 22:35 – TEDE

22:40 – 23:20 – O.S.T.R.

23:25 – 00:05 – PRO8L3M

00:10 – 00:50 – PŁOMIEŃ 81

00:55 – 01:45 – QUEBONAFIDE

01:50 – 02:50 – GRUBSON

Red Bull Tour Bus:

18:30 – 18:55 – FINAŁ VI PŁOCKIEJ BITWY FREESTYLOWEJ

23:00 – SMOLASTY

23:45 – DUCHU

00:30 – RETO

01:15 – BEDOES

02:00 – GUZIOR

Good Vibes Stage:

21:00 –  PAWEŁ BOKUN

21:45  – ANATOM

22:30 –  TAU

23:15 –  BLEIZ x CYWINSKY x PROCEENTE

00:00 –  SPINACHE

00:45 –  MORDOR MUZIK

01:30 –  WUZET

02:15 – HI FI

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: