Marzą Ci się wakacje w rytmie polskiego hip-hopu? Jedź na plażę do Płocka!


21 czerwca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Na płockiej plaży zagrają m.in. Grubson, O.S.T.R, TEDE i Spinache!

Kochasz słońce, wakacje i… hip-hop? To wszystko znajdziesz w Płocku między 3 a 5 sierpnia. Podczas Polish Hip-Hop TV Festival będzie można posłuchać dobrej nuty wygrzewając się na tamtejszej plaży! :)

PLHHTVF to największa hip-hopowa impreza w Polsce. Do Płocka w tym czasie zajedzie też Red Bull Tour Bus, który zamieni się w jedną z festiwalowych scen. Tu usłyszeć będzie można takich artystów, jak Włodi, Smolasty, Leh, Guzior i Bedoes.

Polish Hip-Hop TV Festival odbędzie się w Płocku po raz piąty. Podczas imprezy raperzy będą też walczyć na słowa podczas VI Płockiej Bitwy Freestylowej, której eliminacje odbędą się pierwszego dnia festiwalu. A bilety na PLHHTVF 2017 można kupić na stronie Biletomat.pl. 

 

 

 

Na płockiej plaży zagrają m.in. Grubson, O.S.T.R, TEDE i Spinache! Kochasz słońce, wakacje i… hip-hop? To wszystko znajdziesz w Płocku między 3 a 5 sierpnia. Podczas Polish Hip-Hop TV Festival będzie można posłuchać dobrej nuty wygrzewając się na tamtejszej plaży! :) Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →