Znamy już cały line-up Up To Date Festival


09 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Znamy już wszystkich artystów, którzy wystąpią na tegorocznym Up To Date Festival. Do składu grającego na scenach Technosoul i Electronic Beats dołączyło 18 artystów.

Up To Date Festival odbędzie się 23 i 24 września w Białymstoku. Tegoroczna edycja zapowiada się interesująco nie tylko z 40 zaproszonych artystów. Dwie z trzech festiwalowych scen ulokowane zostaną na krytych parkingach Stadionu Miejskiego w Białymstoku.

Do ogłoszonych w ostatnich tygodniach 20 artystów dołączyli kolejni. Scenę Technosoul zasilili Vatican Shadow, Architectural, Evigt Mörker, Phase Fatale, Błażej Malinowski i No.107. Na scenie T-Mobile Electronic Beats wystąpią: LTJ Bukem, Pezet, TOMMY €A$H, Ten Typ Mes + live band, DJ Deeon, DJ Earl + Sirr Tmo & Dre, Falty DL, FFF, DJ 69 Beats i CZELUŚĆ (JUTRØ x KOSA).

W ramach Centralnego Salonu Ambientu wystąpią również Markus Guentner live i Michał Wolski live. Lokalizację tego wydarzenia organizatorzy wciąż trzymają w tajemnicy, bowiem, inaczej niż przed rokiem, CSA trwał będzie 2 dni.

– Na chwilę obecną wiemy tylko, że oprócz sceny ulokowanej w Operze i Filharmonii Podlaskiej, Salon odbędzie się w miejscu wyjątkowym, w którym jeszcze nigdy nie odbywało się wydarzenie kulturalne i które ma status kultowego wśród wielu białostoczan – informują organizatorzy.

Up To Date Festival

Sprawdź także:
9 tysięcy osób nie może się mylić. Polish Hip-Hop TV Festival jest naprawdę mega

Znamy już wszystkich artystów, którzy wystąpią na tegorocznym Up To Date Festival. Do składu grającego na scenach Technosoul i Electronic Beats dołączyło 18 artystów. Up To Date Festival odbędzie się 23 i 24 września w Białymstoku. Tegoroczna edycja zapowiada się interesująco nie tylko z 40 zaproszonych artystów. Dwie z trzech festiwalowych scen ulokowane zostaną na […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →