Znad Wisły znika Plażowa. Pożegnanie już w ten weekend


09 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Plażowa, działająca po prawej stronie Wisły w pobliżu Stadionu Narodowego, po trzech latach działalności zostanie zamknięta.

Jedno z najpopularniejszym letnich miejsc Warszawy kończy działalność – bardzo prawdopodobne, że na zawsze. Pożegnanie Plażowej potrwa od 11 do 14 sierpnia.

“Nie wnikając w szczegóły – Miasto Stołeczne Warszawa nie było zainteresowane dalszą działalnością Plażowej. Dlaczego – wciąż szukamy odpowiedzi na to pytanie” – napisali na Facebooku przedstawiciele lokalu.

W Plażowej odbywały się m.in. koncert Miejskiego Grania, Niedziele bez limitu i Plażowa Szkoła Jogi. Miejsce zorganizowało i gościło ponad 300 wydarzeń kulturalnych i sportowych. Pożegnanie Plażowej rozpocznie się w czwartek. Cały program jest jeszcze nieznany. Na razie wiemy, że w piątek odbędzie się koncert z cyklu “Faktoria Win Tribute To…” – tym razem stworzony specjalnie na tę okazję zagra utwory Raya Charlesa. Z kolei w niedzielę zobaczyć będzie można film “W drodze do Jah” w ramach pokazów “Dookoła Świata z Against Gravity”.

Plażowa

zdjęcie: Dawid J / Plażowa

Sprawdź także:
60. Kongres ATypI: typograficzny raj w Warszawie

Plażowa, działająca po prawej stronie Wisły w pobliżu Stadionu Narodowego, po trzech latach działalności zostanie zamknięta. Jedno z najpopularniejszym letnich miejsc Warszawy kończy działalność – bardzo prawdopodobne, że na zawsze. Pożegnanie Plażowej potrwa od 11 do 14 sierpnia. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →