Złota Owca polskiego hip hopu w wersji live! Szykujcie się na koncerty Palucha!


31 lipca 2018

Podziel się newsem:

Po wakacyjnym, festiwalowym szaleństwie Paluch opanuje sceny w Krakowie, Warszawie i Opolu!

W wakacje zasila line up’y największych hip hopowych festiwali w kraju – m.in. Polish Hip Hop Festival czy Mazury Hip Hop Festiwal, a na jego koncertach szaleją tłumy. A po sezonie letnim nadejdzie czas na… opanowanie sceny w pojedynkę!

Paluch, czyli „Złota Owca” (przywódca stada, głowa rodziny, dobry duch) polskiego hip hopu 21 września zagra w Opolu, 1 grudnia pojawi się na scenie warszawskiej Proximy, a dzień później wystąpi w krakowskim Kwadracie.

Wlotki na wszystkie koncerty złapiecie na Biletomat.pl. Elo!

 

 

Po wakacyjnym, festiwalowym szaleństwie Paluch opanuje sceny w Krakowie, Warszawie i Opolu! W wakacje zasila line up’y największych hip hopowych festiwali w kraju – m.in. Polish Hip Hop Festival czy Mazury Hip Hop Festiwal, a na jego koncertach szaleją tłumy. A po sezonie letnim nadejdzie czas na… opanowanie sceny w pojedynkę!  Paluch, czyli „Złota […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →