Paluch zdradza kolejne szczegóły na temat płyty „Czerwony Dywan”!


13 listopada 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdźcie, jakie wieści ma dla Was poznański raper!

Już 7 grudnia 2018 do sklepów trafi świeżutki krążek Palucha „Czerwony dywan”. Ale zanim to nastąpi poznański raper przygotował dla swoich fanów jeszcze kilka niespodzianek.

Po pierwsze – premierę kolejnego klipu zapowiadającego wydawnictwo. Nowe video Palucha trafi do sieci już w najbliższy czwartek, 15 listopada. Teledysk powstanie do kawałka „Mój kościół” wyprodukowanego przez APmg.

Tego samego dnia ruszy preorder albumu „Czerwony dywan” – krążek w limitowanym pakiecie będzie dostępny w nakładzie 10 tyś. sztuk.

No to byle do czwartku! :)

Sprawdźcie, jakie wieści ma dla Was poznański raper! Już 7 grudnia 2018 do sklepów trafi świeżutki krążek Palucha „Czerwony dywan”. Ale zanim to nastąpi poznański raper przygotował dla swoich fanów jeszcze kilka niespodzianek. Po pierwsze – premierę kolejnego klipu zapowiadającego wydawnictwo. Nowe video Palucha trafi do sieci już w najbliższy czwartek, 15 listopada. Teledysk powstanie […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Paluch - koncerty

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.