Paluch, Peja i Smolasty wypuścili nowe klipy!


16 listopada 2018

Podziel się newsem:

Wow. Tyle premier w jeden dzień. wow. polskie rapy takie dobre wow.

No to się doczekaliśmy! W sieci pojawiły się właśnie trzy pachnące świeżością teledyski dla fanów polskiego hip hopu!

Nowe klipy wypuścili Peja/Slums Attack, Paluch i Smolasty. Paluch singlem „Mój kościół” zapowiada album „Czerwony dywan”, która ukaże się 7 grudnia.

„Głucha Noc 2” to z kolei drugi singiel zapowiadający jubileuszowy album Rycha „25_godzin”. Teledysk powstał według pomysłu samego Peji i Kobry, za muzykę odpowiedzialny jest Magiera, a na feacie pojawia się Stan Borys!

Trzecim klipem, który musicie dziś zobaczyć jest „Antidotum” Smolastego. Wyprodukowany przez duet MIYO singiel pochodzi z debiutanckiego krążka Smolastego „Fake Love”, którego premiera odbyła się 7 września 2018.

Wow. Tyle premier w jeden dzień. wow. polskie rapy takie dobre wow. No to się doczekaliśmy! W sieci pojawiły się właśnie trzy pachnące świeżością teledyski dla fanów polskiego hip hopu! Nowe klipy wypuścili Peja/Slums Attack, Paluch i Smolasty. Paluch singlem „Mój kościół” zapowiada album „Czerwony dywan”, która ukaże się 7 grudnia. „Głucha Noc 2” to […]

Koncerty hip hopowe w Twojej okolicy!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →