Paluch zdradził datę premiery nowej płyty!


05 listopada 2018

Podziel się newsem:

Wiemy, kiedy „Czerwony Dywan” trafi do sklepów.

Też z niecierpliwością czekacie na nowy krążek Palucha? Po albumach „10/29”, „Ostatni Krzyk Osiedla” i ”ZŁOTA OWCA” raper powraca z nowym materiałem i zgodnie z obietniami – pojawi się on jeszcze w tym roku!

„Czerwony dywan” Palucha pojawi się w sklepach już 7 grudnia 2018. Uff… no to już problem gwiazdkowego prezentu mamy z głowy. ;)

„Czerwony Dywan” promuje singiel „Spłata”, do którego nakręcono klip na poznańskim Piątkowie. Raper niedawno zapowiedział na Facebooku, że w przygotowaniu są kolejne 3 klipy zapowiadające krążek.

Nowych kawałków Palucha będzie można również usłyszeć na żywo podczas jesienno/zimowych koncertów rapera. Sprawdź, kiedy Paluch zagra w Twojej okolicy!

PALUCH – KONCERTY 2018

  • 19.11. – Koszalin
  • 23.11. – Poznań (X-lecie BASHESH)
  • 1.12. – Warszawa
  • 7.12. – Kraków
  • 14.12. – Katowice
  • 15.12. – Rzeszów

Wiemy, kiedy „Czerwony Dywan” trafi do sklepów. Też z niecierpliwością czekacie na nowy krążek Palucha? Po albumach „10/29”, „Ostatni Krzyk Osiedla” i ”ZŁOTA OWCA” raper powraca z nowym materiałem i zgodnie z obietniami – pojawi się on jeszcze w tym roku! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię […]

Paluch - koncerty

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →