Paluch zaprasza na Czerwony Dywan. „Będzie wesoło.”


16 października 2018

Podziel się newsem:

Raper zapowiada nowy materiał.

Paluch po sukcesie albumu „Złota Owca” nie zwalnia tempa – jego nowy krążek „Czerwony dywan” pojawi się w sklepach jeszcze w tym roku.

To nie koniec dobrych wieści – Paluch na Facebooku poinformował również, że w październiku powstaną aż 3 teledyski promujące jego najnowszą płytę. Nie wiadomo jednak, czy Paluch opublikuje je „hurtem” tego samego dnia, czy będzie dawkował nam kolejne klipy.

Przypominamy, że teledysk do pierwszego singla z „Czerwonego Dywanu” pt. „Spłata” Paluch opublikował w połowie sierpnia.

Nowe kawałki Palucha będzie można również usłyszeć na żywo podczas jesienno/zimowych koncertów rapera. Sprawdź, kiedy Paluch zagra w Twojej okolicy!

PALUCH – KONCERTY 2018

  • 19.11. – Koszalin
  • 23.11. – Poznań (X-lecie BASHESH)
  • 1.12. – Warszawa
  • 7.12. – Kraków
  • 14.12. – Katowice
  • 15.12. – Rzeszów

 

Raper zapowiada nowy materiał. Paluch po sukcesie albumu „Złota Owca” nie zwalnia tempa – jego nowy krążek „Czerwony dywan” pojawi się w sklepach jeszcze w tym roku. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →