fot. materiały prasowe

Zedd, Maren Morris & BEAUZ przedłużają nam wakacje singlem „Make You Say”


24 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Zedd, Maren Morris i Beauz łączą siły, by dostarczyć nam nieco słońca w dogasających już wakacjach. Posłuchajcie singla Make You Say.

Przedłużmy sobie wakacyjną sielankę

Zedd i Maren Morris po raz kolejny łączą siły, by przedstawić nam wakacyjny banger zatytułowany Make You Say. To już druga współpraca pary po przełomowym hicie The Middle (2018). Do kooperacji został również zaproszony duet elektroniczny BEAUZ.

Singiel został napisany przez Zedda, Maren, BEAUZ, Charliego Putha i Jacoba Kashera Hindlina, który współpracował z takimi artystami i zespołami jak: One Direction, Selena Gomez, Dua Lipa, czy też Maroon 5. Produkcja Zedda łączy się w nim z potężnym wokalem Maren, a także brzmieniami BEAUZ, by tym samym dostarczyć nam porcję naprawdę dopracowanej muzyki.

Przeczytaj także: Nicki Minaj i jej piosenka Super Freaky Girl z historycznym wynikiem

Zedd
okładka singla Make You Say / fot. materiały prasowe

Zacząłem pracować nad tą piosenką z BEAUZ jakieś 3-4 lata temu. Powoli błądziliśmy tam i z powrotem, przez lata dopracowując produkcję, a potem weszliśmy do studia z Charliem i napisaliśmy górną linię. Maren nagrała demo, na którym fenomenalnie brzmiała, więc spotkaliśmy się w Nashville i nagraliśmy ostatni wokal, dzięki czemu piosenka osiągnęła zupełnie nowy poziom. Make You Say to początek mojego nowego rozdziału; nie mogę się doczekać, aż świat go usłyszy

– opowiada Zedd.

Wspaniale było znów pracować z Zeddem nad Make You Say po tak ekscytującej podróży z The Middle. To taka fajna melodia, nie mówiąc już o teledysku, choreografii i animacji. Fani na pewno oszaleją!

– dodała Maren Morris.

Dziękujemy Zeddowi, Maren i Charliemu za umożliwienie nam pracy nad tak epickim projektem. Jest warty wylanej krwi, potu i łez.

– skomentowali BEAUZ.

Zedd, Maren Morris & Beauz – Make You Say, posłuchaj!

Premierze, towarzyszy również oficjalny teledysk, który jest częścią kampanii Apple Made on iPad. Jej celem jest dotarcie do umysłów różnych twórców pracujących na iPadzie. W teledysku do Make You Say wykorzystano techniki rotoscopingu i animacji.

Zedd, Maren Morris i Beauz łączą siły, by dostarczyć nam nieco słońca w dogasających już wakacjach. Posłuchajcie singla Make You Say. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →