Zalewski, Podsiadło i Kortez w hołdzie dla Kory! Ich cover z Męskiego Grania jest GENIALNY!


07 sierpnia 2018

Podziel się newsem:

Podczas „Męskiego Grania” we Wrocławiu Panowie zaśpiewali „Szare Miraże”!

Czy można lepiej oddać hołd wspaniałej piosenkarce, niż śpiewając jej kultowy kawałek na 150%? Kortez, Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski w trakcie wrocławskiej edycji „Męskiego Grania” postanowili zmienić repertuar i oddać hołd zmarłej tamtego dnia Korze.

To była kobieta pełna ikry, pełna werwy, pełna energii, dlatego wydaje nam się, że lepszym hołdem z naszej strony będzie jeśli zagramy to na 150 procent, niż gdybyśmy mieli robić żałobę z tego, co było.

Powiedział Zalewski ze sceny po czym razem z Kortezem i Podsiadło po prostu DAŁ CZADU. Ich wersja kawałka „Szare Miraże” porwała publikę – koniecznie musicie TO ZOBACZYĆ. :)

Podczas „Męskiego Grania” we Wrocławiu Panowie zaśpiewali „Szare Miraże”! Czy można lepiej oddać hołd wspaniałej piosenkarce, niż śpiewając jej kultowy kawałek na 150%? Kortez, Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski w trakcie wrocławskiej edycji „Męskiego Grania” postanowili zmienić repertuar i oddać hołd zmarłej tamtego dnia Korze. To była kobieta pełna ikry, pełna werwy, pełna energii, dlatego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: