fot. Mads Perch

Zakaz korzystania z telefonów na koncertach Placebo


24 marca 2022

Podziel się newsem:

Placebo zakazuje korzystania z telefonów na koncertach związanych z premierą płyty Never Let Me Go.

Na Placebo bez telefonu

Zespół Placebo już 25 marca wyda swój ósmy studyjny krążek. Wraz z premierą płyty brytyjska grupa zagra serię małych, intymnych koncertów. Jak ogłosił zespół, na wydarzeniach będzie zakaz korzystania z telefonów i innych urządzeń rejestrujących.

Wszystkie koncerty Placebo związane z premierą płyty będą wydarzeniami bez telefonów. Korzystanie z komórek, smartwatchów, kamer i innych urządzeń rejestrujących będzie zabronione w przestrzeni koncertu. Powodem jest przyjemność doświadczenia między zespołem a publicznością oraz przeżycie tej chwili.

Po przybyciu na miejsce koncertu wszystkie urządzenia zostaną zabezpieczone w indywidualnych etui firmy Yondr, które zostaną otwarte z końcem wydarzenia. Goście będą mogli uzyskać dostęp do urządzenia przez cały czas trwania koncertu w miejscach przeznaczonych do używania telefonów. Urządzenia zostaną ponownie zabezpieczone w etui przed powrotem do przestrzeni koncertowej.

Cały sprzęt i wszystkie etui zostaną odpowiednio przygotowane do indywidualnego użytku. Personel Yondr jest odpowiednio wyszkolony i zobowiązany do przestrzegania zasad sanitarnych, zachowania dystansu społecznego, minimalnego kontaktu oraz korzystania ze środków ochrony osobistej.

Osoby korzystające z telefonu podczas koncertu zostaną odeskortowane do wyjścia. Będziemy wdzięczni za waszą współpracę w celu stworzenia wydarzeń bez telefonu.

– czytamy w oświadczeniu Placebo

Zakaz dotyczy tylko kilku koncertów i obowiązywał już na wczorajszym (23 marca) wydarzeniu w Paryżu. Zasada niekorzystania z urządzeń obejmie również nadchodzące wydarzenia w Berlinie, Amsterdamie, Brukseli i Londynie.

Never Let Me Go, czyli diagnoza chorób ludzkości

Never Let Me Go skupi się na analizie i komentarzu kondycji ludzkości, podkreślając zarówno jej zalety, jak i wady. Płyta porusza ważne zagadnienia, takie jak zmiany klimatyczne, ograniczanie swobód obywatelskich, nierówność społeczna czy inwigilacja. Jego tracklista i okładka prezentują się następująco:

Placebo – Never Let Me Go – tracklista

 1. Forever Chemicals
 2. Beautiful James
 3. Hugz
 4. Happy Birthday In The Sky
 5. The Prodigal
 6. Surrounded by Spies
 7. Try Better Next Time
 8. Sad White Reggae
 9. Twin Demons
 10. Chemtrails
 11. This Is What You Wanted
 12. Went Missing
 13. Fix Yourself
Zakaz korzystania z telefonów na koncertach Placebo
okładka płyty Never Let Me Go Placebo

Krążek promują utwory Beautiful James, Surrounded By Spies, Try Better Next Time oraz Happy Birthday In The Sky. Zespół przyjedzie z nową płytą także do Polski, jednak na koncert Placebo poczekamy jeszcze kilka miesięcy. Grupa wystąpi 17 października 2022 roku w warszawskim Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO XXI.

Placebo – Happy Birthday In The Sky

Placebo zakazuje korzystania z telefonów na koncertach związanych z premierą płyty Never Let Me Go. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Na Placebo bez telefonu […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →