Wystawa poświęcona Taylor Swift w Nowym Jorku


21 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Pamiątki z dzieciństwa Taylor Swift, kostiumy z tras koncertowych i rękopisy z tekstami piosenek – to niektóre atrakcje wystawy poświęconej piosenkarce.

Wystawa prezentowana przez Grammy Museum zostanie otwarta 18 listopada na Manhattanie. Wcześniej można było ją oglądać w Los Angeles. Chociaż Taylor Swift ma dopiero 27 lat, ilość pamiątek z jej dotychczasowej kariery wystarczyła, by otworzyć wystawę, która cieszy się wielką popularnością.

Podczas The Taylor Swift Experience obejrzeć możecie: zdjęcia i rzeczy z dzieciństwa, kostiumy, sukienkę Louis Vitton stworzoną dla Taylor na Galę Met, rękopisy z tekstami piosenek, nagrodę Grammy zdobytą przez Taylor w 2009 roku, sukienkę z teledysku “Mean”, banjo, na którym piosenkarka grała podczas Grammy Awards w 2012 roku i pianino skonstruowane specjalnie na trasę koncertową The 1989 World Tour.

#taylorswiftexperience #squiresfairday

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Squires & Company (@squiresandcompany)

 

Jak informują organizatorzy, The Taylor Swift Experience daje gościom i fanom możliwość dokładnego poznania piosenkarki, autorki piosenek i producentki poprzez jej prywatne fotografie, domowe nagrania wideo oraz interaktywne doświadczenia.

Wystawa otwarta będzie do 19 lutego, po czym przeniesie się do Cleveland w stanie Mississippi.

 

LOOK AT THE BABY MUFFIN IN THE RIGHT PICTURE? #tayloralison #taylorswift #1989 #december #taylorswiftexperience

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika •ʝυℓι тнє ѕωιfтιє• (@swiftie_strong)

take me back to this concert @issiteixidor #taylorswiftexperience

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ • a n n a l i s a • (@afaceforreality)

Everything has Changed #TaylorSwiftExperience #texasstatefair #taylorswift @taylorswift @taylornation

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Bethany? (@swiftkitten13)

Bye, cruel world. @taylorswift @taylornation #taylorswift #taylurking #ded #deathbybeauty #piano #texas #statefair #bigtex #taylorswiftexperience

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Allison Tortellini (@alliebee09)

Sprawdź także:
Płyta Lady Gagi wyciekła, bo… sklep w Belgii ją sprzedawał

Pamiątki z dzieciństwa Taylor Swift, kostiumy z tras koncertowych i rękopisy z tekstami piosenek – to niektóre atrakcje wystawy poświęconej piosenkarce. Wystawa prezentowana przez Grammy Museum zostanie otwarta 18 listopada na Manhattanie. Wcześniej można było ją oglądać w Los Angeles. Chociaż Taylor Swift ma dopiero 27 lat, ilość pamiątek z jej dotychczasowej kariery wystarczyła, by […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →