Wygraj bilety na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya! – konkurs


16 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Już za niespełna dwa tygodnie odbędzie się wyjątkowy koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety dawno się wyprzedały, jednak wciąż jest szansa, żeby się tam pojawić.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway to zdecydowanie najpopularniejsi artyści w Polsce. Ich solowe piosenki notują rekordy odtworzeń w Spotify. Podobnie było w przypadku wspólnego utworu W piątki leżę w wannie, który ustanowił rekord popularności w ciągu zaledwie 24 godzin.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na Narodowym – konkurs

28 września odbędzie się ich wspólny koncert na Stadionie Narodowym. Artyści, wraz z głównym partnerem wydarzenia, czyli Spotify Premium, przygotowali konkurs. Pięciu zwycięzców wraz z osobami towarzyszącymi dostanie zaproszenia na próbę muzyków, bilety VIP na koncert oraz gadżety artystów. Co więcej będą mieli okazję poznać Dawida i Taco osobiście. Co trzeba zrobić?

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie okładki oraz wymyślenie nazwy potencjalnego, wspólnego albumu Dawida i Taco. Jak podkreślają artyści, konkurs jest tylko zabawą, nie pracują nad wspólnym albumem, ani nie mają tego w planach. Pomysły należy publikować na Instagramie, podając hashtag #SpotifyPremiumPL.

Czas nadsyłania zgłoszeń mija 22 września o godzinie 23:59, natomiast zwycięzcy zostaną ogłoszeni 23 września.

Warto spróbować swoich sił, bo to ostatnia szansa na zdobycie wejściówek na ten wyprzedany koncert. Życzymy powodzenia!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: