Winyle najbardziej lubią ludzie w średnim wieku i samotnicy


11 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Tak przynajmniej jest wśród Brytyjczyków. Młodzi mieszkańcy Wielkiej Brytanii są z kolei zainteresowani czarnymi krążkami najmniej.

Czy to koniec mody na winyle wśród młodzieży? Portal YouGov przeprowadził badanie, z którego wynika, że w 2016 najwięcej nabywców czarnych płyt w Wielkiej Brytanii na razie było wśród osób w wieku 45-54 lat. Najmniej zainteresowani kupowaniem winyli byli ludzie poniżej 24. roku życia. Co ciekawe, odwrotne były wyniki ubiegłorocznych badań na rynku amerykańskim – wynikało z nich, że to osoby poniżej 25. roku życia najchętniej kupują winyle.

Miłośnik muzyki z czarnych wosków, którego obraz wyłania się z brytyjskiego raportu, jest wrogiem nielegalnego ściągania muzyki z internetu (59% uważa, że to zachowanie naganne), melomanem (66% fanów winyli nie wyobraża sobie dnia bez muzyki) oraz raczej samotnikiem (56% woli spędzać czas w samotności i nie dzielić się swoimi uczuciami z innymi).

źródło: cgm.pl

Sprawdź także:
Piwo od New Order doskonałym pomysłem na Blue Monday

Tak przynajmniej jest wśród Brytyjczyków. Młodzi mieszkańcy Wielkiej Brytanii są z kolei zainteresowani czarnymi krążkami najmniej. Czy to koniec mody na winyle wśród młodzieży? Portal YouGov przeprowadził badanie, z którego wynika, że w 2016 najwięcej nabywców czarnych płyt w Wielkiej Brytanii na razie było wśród osób w wieku 45-54 lat. Najmniej zainteresowani kupowaniem winyli byli […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →