Will Butler z Arcade Fire wyda kolejny solowy album. Kiedy premiera?


17 lipca 2020

Podziel się newsem:

Will Butler z Arcade Fire już niebawem zaprezentuje swój trzeci w karierze solowy album – Generations. Możecie już posłuchać promującego wydawnictwo kawałka.

Oczekiwanie na nową płytę Arcade Fire fani zespołu mogą uprzyjemnić sobie słuchaniem solowych albumów wydawanych przez członków kanadyjskiej grupy. Najpierw wydanie nowego krążka zapowiedział perkusista Jeremy Gara, teraz zrobił to również wokalista Will Butler.

Will Butler, wokalista Arcade Fire zapowiada nowy solowy album

Trzeci album lidera Arcade Fire nazywać się będzie Generations, a jego premierę wyznaczono na 25 września tego roku. Wydawnictwo już teraz promuje utwór Surrender, z którym możecie zapoznać się poniżej:

Will Butler – Surrender

Cały materiał na płytę został nagrany w piwnicy artysty zlokalizowanej na Brooklynie.

Moja pierwsza płyta Policy przypominała zbiór opowiadań, Generations przypomina bardziej powieść. Pełna desperacji, zabawna i odrobinę epicka. Duża część tej płyty to refleksja nad tym, gdzie jest moje miejsce w Ameryce? Jakie jest moje miejsce we współczesnej Ameryce?

Will Butler – Generations – tracklista

  1. Outta Here
  2. Bethlehem
  3. Close My Eyes
  4. I Don’t Know What I Don’t Know
  5. Surrender
  6. Hide It Away
  7. Hard Times
  8. Promised
  9. Not Gonna Die
  10. Fine
Will Butler - Generations

Arcade Fire to alternatywno-rockowa formacja z Kanady. Ich album The Suburbs (2011) został nagrodzony Grammy. Na koncie mają też statuetki Brit, Juno czy NME. Ostatnia płyta zespołu to Everything Now z 2017 roku.

Will Butler z Arcade Fire już niebawem zaprezentuje swój trzeci w karierze solowy album – Generations. Możecie już posłuchać promującego wydawnictwo kawałka. Oczekiwanie na nową płytę Arcade Fire fani zespołu mogą uprzyjemnić sobie słuchaniem solowych albumów wydawanych przez członków kanadyjskiej grupy. Najpierw wydanie nowego krążka zapowiedział perkusista Jeremy Gara, teraz zrobił to również wokalista Will Butler. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.