fot. Netflix

„Wikingowie: Walhalla” z kolejnym zwiastunem drugiego sezonu


15 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Kolejna odsłona serii Wikingowie: Walhalla wkrótce trafi na Netfliksa. W związku z tym twórcy serialu zaprezentowali drugi zwiastun.

Walka o tron Norwegii trwa

Po blisko roku od pierwszego sezonu Netflix opublikuje wkrótce dalsze losy bohaterów serii Wikingowie: Walhalla. Wczoraj gigant streamingowy podzielił się z widzami kolejnym zwiastunem drugiej odsłony. Ponad dwuminutowa zapowiedź skupiła się na głównych bohaterach, w tym w trakcie podróży do Europy Wschodniej.

Zobacz: Marcin Dorociński w kolejnej produkcji Netflixa. Podano datę premiery drugiego sezonu Wikingowie: Walhalla

Dowiadujemy się z niej, że Leif Eriksson wraz z Haraldem Sigurdssonem trafią do miejsca, gdzie będą pojedynkować się za pieniądze. Mimo pojawienia się kilku nieznanych dotąd postaci na ekranie, nie ujrzeliśmy jeszcze Marcina Dorocińskiego, który w serialu wcielił się w Jarosława Mądrego, wielkiego księcia Rusi Kijowskiej. Nowe odcinki Walhalli trafią w ręce widzów 12 stycznia 2023.

Polowanie i ucieczka. Nasi legendarni wikingowie są zmuszeni do sprawdzenia swoich ambicji i odwagi w światach poza fiordami Skandynawii

– czytamy w opisie zwiastuna.

Wikingowie: Walhalla – oficjalny zwiastun drugiego sezonu

Wydarzenia przedstawione w spin-offie mają miejsce około stu lat po ostatnim sezonie oryginalnej serii. Pierwszy sezon składa się z ośmiu epizodów. Choć opinie widzów były mieszane, serial Jeba Stuarta otrzymał m.in. nominację Emmy.

Na początku XI wieku napięcie między wikingami i angielskim tronem sięga krwawego zenitu, a wikingowie ścierają się między sobą o to, czy przyjąć chrześcijaństwo, skazując dawne wierzenia na zapomnienie. Troje bohaterów wyrusza w drogę z Kattegat do Anglii i jeszcze dalej, a stawką ich epickiej podróży przez oceany i pola bitewne są przetrwanie i wieczna chwała

– zachęcają twórcy.

Kolejna odsłona serii Wikingowie: Walhalla wkrótce trafi na Netfliksa. W związku z tym twórcy serialu zaprezentowali drugi zwiastun. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Walka […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →