kadr ze zwiastuna filmu „Wiking”

„Wiking” na drugim zwiastunie. Krytycy są zachwyceni


14 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Tydzień przed premierą ukazał się drugi oficjalny zwiastun filmu Wiking. Jak wynika z dwuminutowego materiału, krytycy filmowi bardzo ciepło przyjęli najnowsze dzieło Roberta Eggersa.

Robert Eggers szykuje najazd. Kolejny zwiastun The Northman dostępny

Wczoraj na YouTube Focues Features opublikowany został drugi trailer filmu Wiking w reżyserii Roberta Eggersa, uznawanego za jednego z wizjonerów współczesnego kina. Na dwuminutowym klipie widzimy m.in. fragment najazdu oraz ujęcia, które przedstawiono widzom już w pierwszym zwiastunie. Pomiędzy scenami zawarto również fragmenty pierwszych recenzji, w których krytycy nie kryją zachwytu. Znalazło się nawet krótkie “Jasna ch*lera!”.

Zobacz: Wiking na nowym, krwawym fragmencie

Wizjonerski reżyser Robert Eggers przedstawia Wikinga, pełen akcji epos, który śledzi losy młodego księcia wikingów, pragnącego pomścić zabójstwo ojca.

– zachęcają producenci

Wiking – oficjalny zwiastun #2

Premiera filmu w przyszłym tygodniu

Najnowsze dzieło Eggersa zadebiutuje na wielkich ekranach w przyszły piątek, 22 kwietnia. Po pokazach przedpremierowych recenzenci powielali opinię, że The Northman będzie bardziej przystępny niż poprzednie filmy reżysera, czyli The Lighthouse oraz Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii.

Zobacz: Robert Eggers, Anna Taylor-Joy i moda na wampiry. Duet powróci z reinterpretacją Nosferatu

Wiking opowie historię Amletha, w którego wcielił się Alexander Skarsgard. Kierowany zemstą młody książę wikingów wyruszy w krwawą podróż, której zwieńczeniem będzie próba zamordowania swojego wuja. Na ekranie zobaczymy również m.in. Anyę Taylor-Joy w roli Olgi, Nicole Kidman wcielającą się w królową Gudrun, matkę Amletha, oraz Willema Dafoe jako Głupca Heimira. W produkcji miał wystąpić także Bill Skarsgard, jednak ze względu na przesunięcie zdjęć w związku z pandemią COVID-19 aktor odmówił wzięcia udziału. Akcja filmu rozegra się na Islandii X wieku.

Tydzień przed premierą ukazał się drugi oficjalny zwiastun filmu Wiking. Jak wynika z dwuminutowego materiału, krytycy filmowi bardzo ciepło przyjęli najnowsze dzieło Roberta Eggersa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →