kadr z „Red Band Trailer"

Najazd coraz bliżej. “Wiking” na kolejnym zwiastunie


20 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Wiking Roberta Eggersa trafi do kin już w najbliższy piątek. Tuż przed premierą w internecie pojawił się następny krwawy zwiastun filmu z Alexandrem Skarsgardem w roli głównej.

Czas na zemstę. Wiking na pełnym przemocy zwiastunie

Wczoraj Focus Features podzieliło się kolejnym materiałem promującym film The Northman w reżyserii Roberta Eggersa. Najnowsze dzieło reżysera-wizjonera zadebiutuje na wielkim ekranie w najbliższy piątek 22 kwietnia.

Zobacz: Czemu Anya Taylor-Joy nie wystąpiła w The Lighthouse? Aktorka zdradza powód

W blisko minutowym nagraniu widzowie są świadkami scen pełnych przemocy z głównym bohaterem w różnym wieku. Pojawiły się również ujęcia znane z poprzednich klipów.

Wizjonerski reżyser Robert Eggers przedstawia Wikinga, pełen akcji epos, który śledzi losy młodego księcia wikingów, pragnącego pomścić zabójstwo ojca.

The Northman – Red Band Trailer

Przed nami kolejny hit?

Mimo że premiera dopiero za dwa dni, najnowsze dzieło Roberta Eggersa zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez krytyków. W serwisie Rotten Tomatoes film uzyskał aż 89 procent na podstawie stu dwudziestu trzech recenzji. Po pokazach przedpremierowych mówiono, że The Northman w porównaniu do The Lighthouse i Czarownicy: Bajki ludowej z Nowej Anglii będzie bardziej przystępną produkcją.

Przeczytaj także: Robert Eggers, Anna Taylor-Joy i moda na wampiry. Duet powróci z reinterpretacją Nosferatu

Oprócz Alexandra Skarsgarda wcielającego się w Amletha, na ekranie zobaczymy również szereg gwiazd światowej kinematografii. W filmie wystąpią także Anya Taylor-Joy jako Olga, Nicole Kidman odegra rolę królowej Gudrun, a Willem Dafoe przedstawi widzom Głupca Heimira. W Wikingu miał wystąpić również Bill Skarsgard. Aktor odmówił jednak wzięcia udziału ze względu na przesunięcie zdjęć spowodowane pandemią COVID-19.

Wiking Roberta Eggersa trafi do kin już w najbliższy piątek. Tuż przed premierą w internecie pojawił się następny krwawy zwiastun filmu z Alexandrem Skarsgardem w roli głównej. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →