Wiemy, kto zagra przed koncertami Eda Sheerana w Polsce!


17 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Znamy już pełen skład supportów, którzy będą rozgrzewać atmosferę przed występem gwiazdy.

Bilety na koncert Eda Sheerana rozeszły się, jak ciepłe bułeczki. W związku z ogromnym zainteresowaniem agencja Charm Music dzień później zdecydowała się zorganizować drugi koncert Eda Sheerana, który również się wyprzedał się na pniu. 11 i 12 sierpnia warszawski Stadion Narodowy będzie więc pękał w szwach. :) Zanim jednak gwiazda pojawi się na scenie, przed publiką zagrają aż 3 supporty!

Wiemy już, kto wystąpi przed koncertami Eda Sheerana w Polsce!

BEMY, czyli zespół założony przez braci Mattia i Elie Rosinskich, którzy urodzili się i wychowali we Francji, ale mają polskie pochodzenie. Ich singiel “Oxygen” spotkał się z sympatią samego Eda Sheerana. Obecnie chłopaki z BEMY pracują nad swoim drugim albumem.

Anne-Marie – brytyjska wokalistka, która nagrywała m.in. z Major Lazer i Rudimental.

Jamie Lawson – również pochodzący z Wielkiej Brytanii songwriter i piosenkarz, którego drugą płytę Ed Sheeran skomplementował tymi słowami: „Głęboko wierzę, że to najlepsza muzyka, jaką Jamie kiedykolwiek napisał. Ostatnie lata są dla niego niesamowite. Bardzo się cieszę, że jestem częścią tej jego podróży.”

A zatem 11 i 12 sierpnia na Stadionie Narodowym wystąpią dobrze zapowiadający się debiutanci, dwie gwiazdy i… Ed Sheeran, jako wisienka na torcie. ;)

Znamy już pełen skład supportów, którzy będą rozgrzewać atmosferę przed występem gwiazdy. Bilety na koncert Eda Sheerana rozeszły się, jak ciepłe bułeczki. W związku z ogromnym zainteresowaniem agencja Charm Music dzień później zdecydowała się zorganizować drugi koncert Eda Sheerana, który również się wyprzedał się na pniu. 11 i 12 sierpnia warszawski Stadion Narodowy będzie więc pękał […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →