Ed Sheeran został bohaterem filmu “Songwriter”. Premiera dokumentu już w sierpniu!


21 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Już niedługo zobaczymy film poświęcony życiu i twórczości brytyjskiego muzyka.

Wy też kochacie tego utalentowanego rudzielca? W takim razie na pewno z przyjemnością obejrzycie najnowszy film dokumentalny Murraya Cummingsa pt. “Songwriter”, który już 28 sierpnia będzie miał premierę w serwisie Apple Music. 

Film pokazywać będzie kulisy powstawania trzeciego albumu wokalisty i zobaczymy w nim całą masę prywatnych, nigdy dotąd niepublikowanych materiałów z archiwum Eda Sheerana!

Chcecie zapoznać się bliżej z Edkiem? Obejrzyjcie zwiastun filmu “Songwriter”.

A my przypominamy, że Ed Sheeran już niedługo przyjedzie do Polski! Bohater filmu “Songwriter” 11 i 12 sierpnia na warszawskim Stadionie Narodowym. Bilety na oba koncerty zostały błyskawicznie wyprzedane! Przed Edem Sheeranem na scenie jako support pojawią się: BEMYAnne-Marie oraz Jamie Lawson.

Już niedługo zobaczymy film poświęcony życiu i twórczości brytyjskiego muzyka. Wy też kochacie tego utalentowanego rudzielca? W takim razie na pewno z przyjemnością obejrzycie najnowszy film dokumentalny Murraya Cummingsa pt. “Songwriter”, który już 28 sierpnia będzie miał premierę w serwisie Apple Music.  Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →