Znana aktorka nie została wpuszczona na koncert Eda Sheerana!


13 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

“Portal viagogo.com – pocałujcie się w d*pę !!!!!!” – napisała wkurzona Barbara Kurdej – Szatan. 

Ostatni weekend w Polsce należał do Eda Sheerana. Brytyjski wokalista w sobotę i niedzielę zagrał dwa koncerty, które wyprzedały się w zaledwie godzinę od uruchomienia sprzedaży. Wszystkie wejściówki na oba wydarzenia były spersonalizowane, a organizatorzy przestrzegali internautów, by kupować bilety tylko z bezpiecznych źródeł polecanych przez agencję.

Jednak jeszcze przed samym koncertem po necie krążyły wejściówki na koncert Eda Sheerana w Polsce, które niestety w wielu przypadkach okazały się być oszustwem. Jedną z osób, które nie zostały wpuszczone na PGE była znana aktorka Barbara Kurdej-Szatan. O swoich problemach z nieuczciwym sprzedawcą i portalem viagogo.pl poinformowała na Instagramie.

OSZUŚCI !!!!!!!!! Podobno mnóstwo takich oszukanych osób jak my !!!!!!! Portal viagogo.com – pocałujcie się w d*pę !!!!!! Na pewno tak tego nie zostawię ? bawcie się kur.. dobrze !!!!!!!!!!!!!

Napisała aktorka wyjaśniając w filmiku, jak zamiast biletów na Eda Sheerana kupiła “kota w worku”.

Współczujemy aktorce i w 100% rozumiemy jej zażenowanie. Dlatego, by uniknąć podobnych, nieprzyjemnych sytuacji pamiętajcie – bilety na koncerty kupujemy przez internet TYLKO, ZAWSZE I WYŁĄCZNIE w sprawdzonych bileteriach. My polecamy Biletomat.pl, na którym znajdziecie m.in. wlotki na Florence + The Machine, Years & Years czy Quefestiwal. Nie dajcie się oszukać naciągaczom!

 

“Portal viagogo.com – pocałujcie się w d*pę !!!!!!” – napisała wkurzona Barbara Kurdej – Szatan.  Ostatni weekend w Polsce należał do Eda Sheerana. Brytyjski wokalista w sobotę i niedzielę zagrał dwa koncerty, które wyprzedały się w zaledwie godzinę od uruchomienia sprzedaży. Wszystkie wejściówki na oba wydarzenia były spersonalizowane, a organizatorzy przestrzegali internautów, by kupować bilety […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →