Dokładnie tydzień pozostał do pierwszego koncertu z trasy Kayah i Bregovic. Masz już swój bilet?

Rytmy.pl
08 września 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Artyści wystąpią wspólnie na 7 koncertach w Polsce - dwa warszawskie są już wyprzedane, na pozostałe bilety już się kończą. Sprawdź czy uda Ci się zdobyć wejściówkę na występ w Twoim mieście...

Już 14 września w Łodzi rozpocznie się pierwsze od 17 lat wspólne tournee artystów. Swój kultowy repertuar z płyty “Kayah i Bregović” zagrają w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Poznaniu, Łodzi oraz Szczecinie.

„To właśnie z szacunku dla fanów, dla ważnych chwil w ich życiu powiązanych z naszą wspólną płytą, zdecydowałam się na koncerty z Goranem. Wspaniała energia, wspaniała bałkańska podróż, ale i podróż w czasie dla nas wszystkich. Czeka nas ogromna dawka wzruszeń” – komentuje Kayah.

Trasa cieszy się ogromną popularnością, bilety na dwa warszawskie koncerty sprzedały się na pniu. Na pozostałe koncerty pozostały ostatnie sztuki biletów, warto więc nie zwlekać z decyzją do przyszłego tygodnia, bo może się okazać, że będzie już za późno.

Bilety, od 119 PLN są jeszcze dostępne na Biletomat.pl

Lista koncertów:

14.09 Kayah i Bregovic Łódź – OSTATNIE BILETY!
15.09 Kayah i Bregovic Gdynia – OSTATNIE BILETY!
16.09 Kayah i Bregovic Szczecin – OSTATNIE BILETY!
18.09 Kayah i Bregovic Poznań – OSTATNIE BILETY!
19.09 Kayah i Bregovic Wrocław – OSTATNIE BILETY!
22.09 Kayah i Bregovic Warszawa SOLD OUT!
23.09 Kayah i Bregovic Warszawa SOLD OUT!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.