Kayah i Bregović ruszają w wielką trasę koncertową!

Obserwuj nas na instagramie:

Kayah i Goran Bregović po 17 latach przerwy ponownie łączą siły!

Ponad milion sprzedanych egzemplarzy, status diamentowej płyty, 3 Fryderyki i 4 Superjedynki. Płyta “Kayah i Bregović”, wydana w 1999 roku, była spektakularnym sukcesem i zapisała się w historii polskiej muzyki. Kiedy Kayah wystąpiła jako gość specjalny podczas koncertu Gorana Bregovića wraz z jego Wedding and Funeral Band w Warszawie w ubiegłym roku, można było mieć podejrzenia, że artyści znów połączą siły na dłużej.

Przedsięwzięcie, które pierwotnie miało odbyć się w klubie Progresja zostało przeniesione do większej Hali Koło i ponownie wyprzedane. Koncert okazał się ogromnym sukcesem, a publiczność, bardzo zróżnicowana pod względem wieku, tak licznie zgromadzona na wydarzeniu, śpiewała z Kayah każdy wykonywany przez nią utwór. Teraz Kayah i Goran Bregović ruszą w trasę, która obejmie siedem miast.

– Kocham podróżować dzięki muzyce, nie tylko uchem po mapie przenosząc się do Cabo Verde z Cesarią Evorą, do Izraela z Idanem Raichelem, ale i na Bałkany razem z Bregovićem. Ta ostatnia współpraca przyniosła mi w życiu dużo dobrego i wiem jak ważna była w życiu innych ludzi. To właśnie z szacunku dla fanów, dla ważnych chwil w ich życiu powiązanych z naszą wspólną płytą, zdecydowałam się na koncerty z Goranem. Zapalnikiem był nasz wspólny warszawski występ w zeszłym roku. To ogromna frajda poczuć się tak blisko z tyloma ludźmi. Wspaniała energia, wspaniała bałkańska podróż, ale i podróż w czasie dla nas wszystkich. Czeka nas ogromna dawka wzruszeń – komentuje Kayah.

Intensywna trasa koncertowa zaplanowana jest na wrzesień. Rozpocznie się w Łodzi 14 września, a zakończy 22 września w Warszawie. Bilety na koncerty dostępne są na Biletomat.pl.

kayah i bregovic

Kayah i Goran Bregović po 17 latach przerwy ponownie łączą siły! Ponad milion sprzedanych egzemplarzy, status diamentowej płyty, 3 Fryderyki i 4 Superjedynki. Płyta “Kayah i Bregović”, wydana w 1999 roku, była spektakularnym sukcesem i zapisała się w historii polskiej muzyki. Kiedy Kayah wystąpiła jako gość specjalny podczas koncertu Gorana Bregovića wraz z jego Wedding […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →