fb Kayah

Kayah singlem „Odnaleźć siebie” zapowiada nowy album

Podziel się newsem:

Kayah powraca z nową muzyką. Singiel Odnaleźć siebie zapowiada nowy album artystki, który ukaże się w przyszłym roku. Teledysk do utworu został zrealizowany w przestrzeniach Zamku Królewskiego na Wawelu. Sprawdźcie.

Kayah wypuszcza nowy singiel i zapowiada płytę

Odnaleźć siebie to pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Kayah, której premiera przewidziana jest na 2023 rok. Muzykę skomponowali Grzegorz Demiańczuk i Wojciech Tarańczuk, tworzący elektroniczny duet Catz 'N Dogz.

Teledysk do Odnaleźć siebie powstał w wyjątkowych przestrzeniach Zamku Królewskiego na Wawelu. Muzeum wyszło z inicjatywą i zaprosiło artystkę, by zrealizowała swój projekt właśnie u nich w ramach akcji „Wawel jest Wasz”. Pierwszym efektem tej współpracy były video live sesje, w ramach których utalentowani młodzi artyści z wytwórni Kayax wystąpili w zabytkowych przestrzeniach rezydencji królewskiej.

Jestem zachwycona zaproszeniem Wawelu, bym zrealizowała klip do utworu Odnaleźć siebie w ich przepięknych wnętrzach. Eklektyzm sztuki, stylów i gatunków zawsze był mi bliski.
To szczególnie ważny dla mnie projekt, którym jednocześnie zapraszam Was do mojego nowego muzycznego świata, bo singiel zapowiada moją nową płytę, która swoją premierę będzie miała już w przyszłym roku. Zapraszam Was do świata historii, baśni i tradycji. Obejrzyjcie wnętrza Wawelu uchwycone w moim teledysku i przekonajcie się sami, odwiedzając Wawel, jak magiczne jest to miejsce. Odnajdźcie tam siebie, bo ja się tam odnalazłam

mówi Kayah.

W klipie wystąpili: Kayah, Sebastian Tomala, Ilona Bekier-Ekwa, Jakub Frydrychewicz i Oskar Litorowicz.

Kayah – Odnaleźć siebie (Official Video)

Sprawdź także: Skubas i Barbara Wrońska prezentują cover utworu Kayah i Krzysztofa Kiljańskiego

Kayah powraca z nową muzyką. Singiel Odnaleźć siebie zapowiada nowy album artystki, który ukaże się w przyszłym roku. Teledysk do utworu został zrealizowany w przestrzeniach Zamku Królewskiego na Wawelu. Sprawdźcie. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →