fot. Michael Ferire

Wielki come back Stromae. Jego nowy singiel „Santé” już jest!


19 października 2021

Podziel się newsem:

Nie tylko Adele! W tym samym czasie swój wielki powrót zalicza również belgijski wokalista Stromae. Posłuchajcie jego świeżutkiego singla – Santé!

Stromae – niespotykana charyzma

Nie wierzę, że istnieje ktoś, kto nie zna utworu Alors on danse – absolutnego przeboju 2009 roku, pochodzącego z debiutanckiego albumu StromaeCheese. Nie uwierzę również w to, że naszą planetę zamieszkuje ktoś, komu udało uchronić się od Papaoutai – kolejnego hitu spod szyldu Stromae, który zasilił kolejny album artysty – Racine carrée z 2013 roku.

Ten belgijski wokalista to prawdziwe objawienie sceny muzycznej i urzeczywistnienie człowieka orkiestry, który poza śpiewaniem i tworzeniem muzyki, zajmuje się również produkcją muzyczną, reżyserią oraz zarządzaniem własnej wytwórni Mosaert.

Stromae – Alors on danse

Stromae powraca z nową muzyką

8 lat! Aż tyle musieliśmy czekać na muzyczną nowość od Stromae, który zamilkł od czasu kultowego Papaoutai. Co prawda w 2019 mogliśmy usłyszeć go gościnnie w singlu Arabesque od Coldplay, który promował nadchodzący album Brytyjczyków – Everyday Life. Dziś jednak Belg prezentuje swoją nową, autorską odsłonę.

Stromae wraca singiel Santé
Stromae – „Santé”, okładka singla

Singiel Santé to kolejna przebojowa propozycja od Stromae, będąca ukłonem dla wszystkich, którzy muszą pracować, podczas gdy inni imprezują. Artysta postarał się, abyśmy bez wyrzutów sumienia rzucili wszystko co aktualnie robimy i oddali się tanecznej imprezie do dźwięków jego najnowszej piosenki. Charakterystyczne, spowolnione tempo tego kawałka, zainspirowane kolumbijskim tańcem cumbia, które daje wrażenie, jakoby numer został zagrany w slow motion, sprawia, że na długo nie wyjdzie Wam on z głów. Sprawdźcie sami!

Stromae – Santé, posłuchaj singla!

Nie tylko Adele! W tym samym czasie swój wielki powrót zalicza również belgijski wokalista Stromae. Posłuchajcie jego świeżutkiego singla – Santé! Stromae – niespotykana charyzma Nie wierzę, że istnieje ktoś, kto nie zna utworu Alors on danse – absolutnego przeboju 2009 roku, pochodzącego z debiutanckiego albumu Stromae – Cheese. Nie uwierzę również w to, że […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →