Coldplay is back! Podwójny singiel “Orphans/Arabesque” już dostępny


25 października 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Niespodzianki od zespołu Coldplay! Grupa przedwcześnie kończy swoją przerwę i powraca z podwójnym singlem, teledyskiem oraz nowym albumem! Poznajcie szczegóły!

Jeszcze w tym roku ukaże się nowy, ósmy album uwielbianego na całym świecie brytyjskiego zespołu Coldplay. Artyści właśnie podzielili się jego pierwszą zapowiedzią – podwójnym singlem, na który składają się utwory Orphans oraz Arabesque.

Coldplay – Orphans

Pierwszy to naszpikowany pozytywną energią utwór przypominający stadionowy hymn, który z pewnością świetnie sprawdzi się na nadchodzących koncertach grupy. Stylistycznie przypomina piosenki z epizodu zespołu Los Unidades, w który muzycy Coldplay przeobrazili się pod koniec 2018 roku. Zobaczcie teledysk, który powstał do tego singla!

Coldplay – Arabesque

Sporą niespodzianką okazał się drugi utwór – Arabesque. To dość eksperymentalne brzmienie, które zaskoczyło nawet najwierniejszych fanów grupy. Zespół bawi się formą, stawiając mocno na warstwę instrumentalną, w którą wpleciono sporo dętych, a nawet jazzowych elementów. Posłuchajcie!

Podwójny album Coldplay zatytułowany Everyday Life będzie miał swoją premierę już 22 listopada. Złożą się na niego dwie części: Sunrise oraz Sunset. Tymczasem sprawdźcie, jakie utwory pojawią się na płycie. My już nie możemy się doczekać!

Tracklista Everyday Life:

I Sunrise

 1. Sunrise
 2. Church
 3. Trouble in Town
 4. Broken
 5. Daddy
 6. Wonder of The World / Power of The People
 7. Arabesque
 8. When I Need a Friend

II Sunset

 1. Guns
 2. Orphans
 3. Èko
 4. Cry Cry Cry
 5. Old Friends
 6. Bani Adam
 7. Champion of The World
 8. Everyday Life
Coldplay Everyday Life
okładka albumu Coldplay – Everyday Life

Niespodzianki od zespołu Coldplay! Grupa przedwcześnie kończy swoją przerwę i powraca z podwójnym singlem, teledyskiem oraz nowym albumem! Poznajcie szczegóły! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Jeszcze w tym roku ukaże […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →