Paul Mescal i Nell Mescal

Wiedzieliście, że siostra Paula Mescala nagrywa muzykę? Oto jej nowy singiel

Obserwuj nas na instagramie:

Utwór Warm Body znajdzie się na nadchodzącej „konceptualnej” EP-ce Nell Mescal pt. Can I Miss It For A Minute?.

Paul i Nell

Utalentowane rodzeństwa? Trochę ich jest! Zazwyczaj jednak siedzą w jednej branży, działając wspólnie jako muzycy czy rozwijając oddzielnie swoje aktorskie kariery. Paul Mescal i jego młodsza siostra Nell wybrali jednak różne ścieżki rozwoju, oboje radząc sobie całkiem nieźle.

Akor z nominacją do Oscara na koncie

Paula Mescala nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Aktor, który zyskał kilka lat temu ogromną popularność dzięki występowi w serialowej adaptacji książki Sally Rooney Normalni ludzie, zagrał potem w kilku filmach, m.in. w Aftersun, za który nominowany był do Oscara. W kinach wciąż można złapać jeszcze jego najnowszy film, Dobrzy nieznajomi, gdzie dzieli ekran z Andrew Scottem, w streamingu znaleźć ciut mniej chwalonego przez krytyków kameralnego Wroga (tu partneruje mu Saoirse Ronan), ale wszyscy i tak najbardziej czekają na Gladiatora 2, gdzie Mescal gra główną rolę.

Czytaj też: Jak często Paul Mescal myśli o Cesarstwie Rzymskim? Aktor odpowiedział

kadr z serialu „Normalni ludzie”

Śpiewała od dziecka

Młodsza siostra irlandzkiego aktora, 21-letnia Nell, dopiero rozkręca się w showbiznesie. Twierdzi jednak w wywiadach, że „śpiewanie to całe jej życie”, od dziecka śpiewa w różnych chórach i pisze piosenki od 13 roku życia. Miała wystartować z karierą kilka lat temu, ale plany pokrzyżowała jej pandemia. Wypuściła już EP-kę Killing Time, potem jesienią zeszłego roku utwór Teeth, a teraz planuje drugą małą płytę.

nell mescal
Nell Mescal

Trochę jak Phoebe Bridgers…

Can I Miss It For A Minute? ma ukazać się 3 maja nakładem LAB Records. Posłuchajcie singla Warm Body. Nell Mescal brzmi tu trochę jak Phoebe Bridgers, co w sumie nie musi aż tak dziwić – z amerykańską wokalistką i członkinią trio boygenius spotykał się przecież jej starszy brat, a i obu artystkom zdarzyło się w 2022 roku dzielić scenę.

Utwór Warm Body znajdzie się na nadchodzącej „konceptualnej” EP-ce Nell Mescal pt. Can I Miss It For A Minute?. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Paul i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →