kadr z serialu „Normalni ludzie”

Jak często Paul Mescal myśli o Cesarstwie Rzymskim? Aktor odpowiedział


25 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Tiktokowy trend dotarł do aktora Paula Mescala. Czy gwiazda kontynuacji filmu Gladiator zawsze myślała o Cesarstwie Rzymskim?

Jak często myślisz o Cesarstwie Rzymskim?

Zanim dowiemy się, jak na pytanie odpowiedział Paul Mescal, warto przypomnieć, o co chodzi w viralu. Według „The Washington Post” początek trendu #RomanEmpire na TikToku rozpoczął się od pytania Artura Hulu, który znany jest w mediach społecznościowych jako „Gaius Flavius”. Fascynuje go kultura rzymska. Pod koniec sierpnia Hulu napisał: „Panie, nie macie nawet pojęcia, jak często mężczyźni myślą o Cesarstwie Rzymskim”. Tym samym zachęcił je do tego, żeby zapytały partnerów lub kolegów o to, czy ten okres historii często zaprząta im głowę.

Zanim megatrend obiegł cały internet, reakcje mężczyzn były prawdziwe. Kobiety nie mogły uwierzyć w to jak wielu z nich mówiło, że myślą o Cesarstwie regularnie – kilka razy w miesiącu, w tygodniu, a nawet codziennie! Jest to oczywiście związane z dużym zainteresowaniem mężczyzn historią powiązaną z wojnami oraz kształtowaniem się ruchów politycznych, co podkreślają w wielu filmach na TikToku.

Paul Mescal o Cesarstwie Rzymskim

Viralowe filmy eksploatowali nie tylko użytkownicy, ale i media. Na pytanie odpowiedział sam Paul Mescal, jeden z najbardziej rozchwytywanych obecnie aktorów w Hollywood. Znamy go z serialu Normalni ludzie, filmów Córka, czy Aftersun. Niedługo zobaczymy go między innymi w filmie All of Us Strangers u boku Andrew Scotta, a także kontynuacji megahitu Ridleya Scotta, Gladiatorze 2. Nie mogło być lepsze filmu pasującego do trendu!

Paul Mescal zagra Lucjusza w „Gladiatorze 2”

„Przez ostatnie sześć miesięcy sporo myślałem o Cesarstwie Rzymskim. Poza tym myślę, że mój tata codziennie myśli o Cesarstwie Rzymskim” – powiedział żartobliwie Paul Mescal w odpowiedzi na viralowe pytanie, które zadała mu Amelia Dimoldenberg z „Chicken Shop Date”.

Aktor wciela się w nadchodzącym filmie w postać dorosłego Lucjusza, przedstawionego w oryginale jako młody siostrzeniec Kommodusa, rzymskiego cesarza granego przez Joaquina Phoenixa w filmie z 2000 roku. Kolejną część zobaczymy dopiero w przyszłym roku.

Tiktokowy trend dotarł do aktora Paula Mescala. Czy gwiazda kontynuacji filmu Gladiator zawsze myślała o Cesarstwie Rzymskim? Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Jak często myślisz o Cesarstwie Rzymskim? Zanim dowiemy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →